Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.10.2023

Piłkarz Puszczy Niepołomice po zdobytym golu

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice? Spotkania Fortuna Pucharu Polski na pewno zainteresują kibiców, którzy we wtorek zechcą spędzić czas z polską piłką! Jednym z lepiej zapowiadających się meczów w ramach 1/16 finału wspomnianego turnieju będzie spotkanie Stali Rzeszów z Puszczą Niepołomice. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice na żywo w TV

We wtorek odbędzie się łącznie aż 7 meczów w ramach Fortuna Pucharu Polski. Mówimy tu o najlepszych 32 ekipach tego turnieju i etapie 1/16 finału. Do tego miejsca dotarła zarówno Stal Rzeszów, jak i Puszcza Niepołomice i los połączył właśnie te dwie ekipy. Szanse wydają się bardzo wyrównane i fakt, że goście grają w Ekstraklasie, wcale nie musi mieć tak dużego znaczenia. Pierwszy gwizdek sędziego w Rzeszowie zabrzmi 31. października 2023 roku o godzinie 19:00. Niestety najbardziej popularna opcja oglądania meczów, a więc transmisja w TV nie będzie dostępna na żadnym kanale telewizyjnym. Pozostaje więc temat streamów online, do którego właśnie przechodzę!

Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online, to pora na szczegóły odnośnie transmisji w Internecie! A takowa będzie dostępna na żywo i co najważniejsze, będzie w pełni sprawdzona i legalna! Niestety nie znajdziemy jej w Betclic TV, bo prawa do pokazywania gier Pucharu Polski w obecnym sezonie posiada telewizja Polsat. Oznacza to, że zarówno spotkanie Stali z Puszczą, jak i inne batalie tego turnieju znajdziemy w Polsat Box Go, a więc na platformie telewizji ze streamami online. Gorszą informacją jest ta, że dostęp do takiej usługi będzie dodatkowo płatny. Już teraz możecie jednak odbić sobie ewentualny wydatek i zagrać kupon z zakładem na mecz Stal – Rzeszów po następujących kursach:

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice?

Okazuje się więc, że dostęp do meczu Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice na żywo będzie wymagał płatności. Niestety brak jest darmowej transmisji jest dość częstym zjawiskiem przy okazji meczów Fortuna Pucharu Polski i tej fazy rozgrywek. Jeżeli bowiem nie ma transmisji w TV, spotkania te są do obejrzenia jedynie w ramach płatnego pakietu Polsat Box Go. Sprawdźcie koniecznie inne transmisje bukmacherów i pozostałe ciekawe spotkania na żywo. Życzę miłego seansu i wielu emocji piłkarskich w najbliższy wtorek!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze