Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.04.2024

Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk gdzie oglądać

Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie czekają nas dwa pojedynki w Fortuna 1. lidze. Pierwsze starcie to rywalizacja pomiędzy 11. drużyną i liderem tabeli. Warto jednak zaznaczyć, że obie drużyny są ostatnio bardzo dobrej dyspozycji. Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Stal – Lechia, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk na żywo? Prawa do transmisji z Fortuna 1. ligi posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport. Warto zaznaczyć, że stacja ta oferuje tylko najciekawsze pojedynki każdej serii spotkań, dlatego też jeśli jesteś fanem tych rozgrywek, to warto rozważyć opcję Polsatu. Natomiast opisywane starcie pokaże Polsat Sport Extra, a odbędzie się on w sobotę, 27. kwietnia o 17:30

Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk będziesz mógł zobaczyć w internecie. Co ciekawe nie są one dostępne u bukmacherów i również transmitowane są tylko w jednym miejscu. Taką opcję posiada Polsat na swojej platformie streamingowej Polsat Box Go. Tam możesz liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy.

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Stal Rzeszów – Lechia Gdańsk, warto poznać także ligi, które pokazywane są w transmisjach live u bukmacherów. Na dostęp do meczów na żywo możesz liczyć między innymi w STS TV czy Superbet TV, a znajdziesz tam to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze