Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – Górnik Łęczna? O tym piszemy w poniższym artykule. W niedzielę na zapleczu Ekstraklasy rozegrane zostaną aż trzy spotkania, a jednym z nich będzie starcie Stali z Górnikiem. Na papierze to gospodarze są tutaj faworytami, ale czy uda się im zgarnąć komplet punktów? Na pewno ich rywal jest wymagający, więc możemy spodziewać się dobrego widowiska!

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – Górnik Łęczna za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z platformy bez żadnych opłat przez 30 dni. Jak zdobyć taki voucher?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

W Fuksiarzu jest bonus, z którym możesz grać u tego bukmachera bez ryzyka i nie martwić się o wynik starcia!

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Stal Rzeszów – Górnik Łęczna? O tym pisaliśmy wyżej, gdzie pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz korzystać z Polsat Box Go za darmo przez aż 30 dni. Na pewno warto będzie obejrzeć starcie Stali z Górnikiem, bo zapowiada się, że będziemy świadkami dość wyrównanego spotkania. Obie drużyny mają sporo do udowodnienia, bo nie wygrały jeszcze żadnego spotkania w pierwszej lidze w tym sezonie!

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Mecz Stal Rzeszów – Górnik Łęczna będzie transmitowany w Polsat Box Go. Jak chcesz obejrzeć to spotkanie na telewizorze, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Polsat posiada swoją aplikację na TV, więc wystarczy ją pobrać i w niej zalogować się na swoje konto.

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Stal Rzeszów – Górnik Łęczna? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Stal Rzeszów – Górnik Łęczna możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Stal to faworyt, ale Łęczna na pewno może powalczyć o komplet punktów i sprawić tutaj niespodziankę.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 31 lipca 2022 14:59.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stal - Łęczna?

Spotkanie Stali z Łęczną będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Stal zagra z Łęczną?

Rywalizacji Stali z Łęczną została zaplanowana na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze