Stal Rzeszów – Chrobry Głogów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.08.2023

Piłkarz Stali biegnący z piłką

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Chrobry Głogów? W niedzielę za zapleczu PKO BP Ekstraklasy dojdzie do bardzo ważnego spotkania w kontekście układu dolnej części tabeli. Na dwóch ostatnich pozycjach są ekipy Stali Rzeszów i Chrobrego Głogów i to właśnie one zmierzą się ze sobą w meczu “o 6 punktów”. Gdzie będzie można śledzić te zmagania na żywo i w legalny sposób w Polsce? Zapraszam serdecznie do sprawdzenia.

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów na żywo w TV

Ani po Stali Rzeszów, ani tym bardziej po Chrobrym Głogów nie spodziewaliśmy się tak beznadziejnego startu sezonu. Gospodarze omawianej batalii zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 1 oczkiem, natomiast Chrobry zamyka ligową tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Spotkanie, które odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00 może być bardzo ważne w kontekście potencjalnej walki o utrzymanie. Mecz ten niestety nie będzie transmitowany na żadnym kanale w telewizji, co przecież niekiedy ma miejsce w przypadku gier w Fortuna 1. Lidze.

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pomimo faktu, iż transmisji w telewizji nie znajdziemy, i tak będziemy mogli cieszyć się transmisją na żywo ze spotkania Stal Rzeszów – Chrobry Głogów. O ile tylko będziemy mieli dostęp do komputera i aktywny pakiet Polsat Box Go. To właśnie ta telewizja posiada prawa transmisyjne do rozgrywek zaplecza Ekstraklasy i mecze można oglądać za sprawą streamów online z polskim komentarzem i w jakości HD. Dostęp do pakietu jest niestety płatny, jednak zarobić można na niego obstawiając mecze piłkarskie. Oto aktualne kursy na spotkanie w Rzeszowie:

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Chrobry Głogów?

Okazuje się więc, że dostęp do meczu Stal Rzeszów – Chrobry Głogów na żywo będzie wymagał płatności. Niestety brak jest darmowej transmisji, co jest dość częstym zjawiskiem przy okazji meczów Fortuna 1. Ligi. Jeżeli bowiem nie ma transmisji w TV, spotkania te są do obejrzenia jedynie w ramach płatnego pakietu Polsat Box Go. W niedzielę czeka nas jednak wiele interesujących meczów, a wszystkie znajdziecie w zestawieniu transmisji polskich bukmacherów. Życzę miłego oglądania i wielu emocji piłkarskich w najbliższą niedzielę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze