Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – Chrobry Głogów? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W pierwszej kolejce tego sezonu czeka nas wiele ciekawych starć, a jednym z nich będzie właśnie rywalizacja Stali Rzeszów z Chrobrym Głogów. Gospodarze to naturalnie faworyci, jednak wcale nie możemy przekreślać gości. Jedno jest pewne – będzie tutaj interesująco!

fuksiarz, polsatbox

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, gdzie oglądać

W niedzielę rywalizację w pierwszej lidze zakończy spotkanie Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, które zapowiada się na dość interesujące. Obie te ekipy prezentowały się dość dobrze w poprzednim sezonie, a przynajmniej na tyle, na ile im ich możliwości pozwalały. Teraz mają nowe rozdanie i walczą o awans do Ekstraklasy. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a o tym, gdzie będzie transmisja w TV z meczu Stal Rzeszów – Chrobry Głogów piszemy niżej!

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Stal Rzeszów – Chrobry Głogów w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher. Jest on o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni!

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu i odbierz przy okazji ciekawe bonusy za rejestrację u niego!

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia bukmacherzy.

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Stal Rzeszów – Chrobry Głogów możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie wystawili na nie operatorzy. Ich zdaniem powinni tutaj wygrać gospodarze, ale czy faktycznie uda się im zgarnąć komplet punktów?

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stali Rzeszów z Chrobrym Głogów?

Rywalizację tych ekip będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Box Go.

O której Stal zagra z Chrobrym?

Mecz zaplanowany został na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze