Stal Mielec – Puszcza Niepołomice: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Piłkarz Stali z piłką przy nodze

Już w ten weekend wraca najlepsza liga świata, a zatem nasza polska PKO BP Ekstraklasa! Z tej okazji specjalną promocję przygotował dla nowych graczy Superbet, a w jej ramach można otrzymać aż 300 PLN bonusu za wygrany zakład z rynku 1X2. Taka okazja odnosi się również do rywalizacji Stali Mielec z Puszczą Niepołomice, o czym więcej w poniższym tekście.

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

Rywalizacja Stali Mielec z Puszczą Niepołomice będzie pierwszym meczem rundy wiosennej i jednocześnie pierwszym spotkaniem 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy! Teraz zakładając konto w Superbet możecie obstawić zwycięstwo dowolnej drużyny w tym starciu i za prawidłowy zakład zgarnąć aż 300 PLN bonusu! W jaki dokładnie sposób działa taka promocja?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Stal Mielec – Puszcza Niepołomice.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Faworytami rywalizacji w Mielcu będą gospodarze, którzy na jesieni spisywali się lepiej i mimo wszystko są bardziej jakościową i poukładaną drużyną. Obecnie kursy na zwycięstwo Stali u polskich bukmacherów wynoszą około 2.15. Niezależnie od tego, czy przewidujecie ich wygraną, czy wolicie postawić na wiktorię Puszczy, warto uczynić to z wykorzystaniem promocji od Superbet i dać sobie szansę na zgarnięcie dodatkowych 300 PLN w bonusie!

Pamiętaj, że w artykule nie przedstawiono pełnego regulaminu, ale skrócony opis promocji. W przypadku wątpliwości co do jej działania, skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze