Stal Mielec – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.05.2024

Stal - Pogoń gdzie oglądać

Stal Mielec – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór czekają nas ogromne emocje w polskiej Ekstraklasie. Czas na ostatnie rozstrzygnięcia i można być pewnym, że będzie się działo. W końcu dalej nie wiadomo, kto znajdzie się w TOP 3, a Portowcy są jednym z kandydatów. Jeśli dodatkowo chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Stal – Pogoń, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Stal Mielec – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Stal Mielec – Pogoń Szczecin? Z ofertą polskiej Ekstraklasy wychodzi w naszym kraju tylko jeden dostawca i chodzi tutaj konkretnie o Canal+ Sport. Jeśli jesteś więc fanem naszej rodzimej ligi, to musisz rozważyć opcję przygotowaną przez tę telewizję. A gdzie zobaczysz to starcie? Konkretnie możesz obejrzysz to widowisko w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 5, natomiast początek zaplanowano na piątek, 17. maja o 18:00.

Stal Mielec – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Stal Mielec – Pogoń Szczecin będzie dostępny również w sieci. Poza dostępem w TV, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie znajdziesz wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć o specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Stal Mielec – Pogoń Szczecin
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Stal Mielec – Pogoń Szczecin?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Stal Mielec – Pogoń Szczecin, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A każdą z wymienionych dyscyplin czy rozgrywek obejrzysz w 100% za darmo. Gdybyś natomiast chciał obstawić zakład, a nie masz jeszcze konta, to zachęcam do zapoznania się z naszym rankingiem bukmacherów.

Zaloguj się aby dodawać komentarze