Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Legia Warszawa? Na to pytanie odpowiadamy właśnie w poniższym tekście. Już w piątek, 26.08.2022, czekają nas dwa spotkania w Ekstraklasie, a jednym z nich będzie starcie Stali z Legią. Rywalizacje tych ekip zawsze budzą spore emocje, więc warto będzie odpalić pojedynek Legionistów z Mielczanami!

Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Legia Warszawa za darmo? Tutaj mamy złą wiadomość, ponieważ bez opłat już nie da się tego zrobić, a dostęp do streamów kosztuje kilkadziesiąt PLN. Pamiętaj jednak, że możesz go kupić na stronie Canal+, albo wykupić dostęp do abonamentu!

Stal Mielec – Legia Warszawa, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Legia Warszawa, to dobrze by było też wiedzieć, kiedy odbędzie się to spotkanie. Start tego spotkania zaplanowano na piątek, 26.08.2022, na godzinę 20:30. Rozegrane zostanie na stadionie Stali, a że do samego starcia pozostało jeszcze trochę czasu, to możesz sprawdzić nasze typy bukmacherskie!

Stal Mielec – Legia Warszawa: transmisja i stream online za darmo

Zanim włączysz stream online za darmo z meczu Stal Mielec – Legia Warszawa, to przedstawimy Ci najpierw kilka statystyk przed startem. Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma  Legia, ale ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi ekipami to trzy wygrane Stali, jeden remis i tylko jedno zwycięstwo Legii – w dodatku było ono w towarzyskim starciu. To wiele mówi o dyspozycji Legionistów w starciach z Mielczanami.

Stal Mielec – Legia Warszawa?

Gdzie pokazane będzie spotkanie Stal Mielec – Legia Warszawa? Mecz tych ekip zostanie pokazana w kilku miejscach, w tym w Canal+ Sport i Canal+ Online. Możesz włączyć stream na telefonie w aplikacji mobilnej, ale pamiętaj, że musisz mieć urządzenie z systemem Android lub iOS, albo skorzystać z telewizorem z systemem Smart TV! Z kolei w telewizji rywalizacja tych ekip będzie pokazana na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport, więc jak dobrze widzisz, opcji jest kilka i warto się nad nimi bliżej pochylić!
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Stal - Legia?

Spotkanie Stali z Legią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Stal zagra z Legią?

Stal zagra z Legią już o godzinie 20:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze