Stal Mielec – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.04.2024

Stal Mielec - Legia Warszawa gdzie oglądać

Stal Mielec – Legia Warszawa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie do walki o kolejne punkty ligowe w Ekstraklasie stanie 10. i 7. drużyna obecnej tabeli. Nie powinno jednak dziwić, że to przyjezdni są faworytem do zwycięstwa. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Stal – Legia, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Stal Mielec – Legia Warszawa na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Stal Mielec – Legia Warszawa? Z taką opcją do swoich odbiorców wychodzi Polsat Sport. Co ciekawe, to jedyne miejsce, gdzie możesz liczyć na transmisje z meczów polskiej Ekstraklasy. Oznacza to, że jeżeli interesujesz się polską piłką, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez wspomnianą stację, bowiem nigdzie indziej nie obejrzysz tychże rozgrywek w TV. A samo spotkanie odbędzie się w niedzielę, 28. kwietnia o 15:00.

Stal Mielec – Legia Warszawa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Stal Mielec – Legia Warszawa będzie dostępny tylko w jednej stacji telewizyjnej. Poza dostępem na Canal+ Sport, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie dostępne są niemalże wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Stal Mielec – Legia Warszawa
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Stal Mielec – Legia Warszawa?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Stal Mielec – Legia Warszawa, to warto także przyjrzeć się transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można znaleźć dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o NBA, NHL czy spotkania tenisowe, więc każdy fan sportu znajdziesz tam coś dla siebie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze