Bukmacherzy czasami przygotowują specjalne promocje dla aktywnych graczy. Okres powrotu europejskich pucharów sprzyja większej aktywności klientów. W Fortunie z kodem promocyjnym możecie zgarnąć ciekawe bonusy i wziąć udział w akcji “Fortuna dla aktywnych”, o której więcej przeczytacie niżej. 

Fortuna dla aktywnych

Sierpień, wakacje, zimne drinki na Malediwach – to dobry moment, żeby przyjrzeć się bliżej ciekawej akcji od Fortuny “Fortuna dla aktywnych”. Jest to trzyetapowa zabawa, która potrwa aż do 23 sierpnia. W każdym etapie bukmacher rozda po 200 000 złotych, co łącznie da aż 600 000 złotych dla klientów. Etapy zostały podzielone na dni:

  • od 5 do 11 sierpnia
  • od 12 do 17 sierpnia
  • od 17 do 23 sierpnia

Same zasady akcji są bardzo proste. Jeżeli w każdym dniu konkretnego etapu zagracie dowolny kupon z oferty przedmeczowej za minimum 10 złotych przez telefon lub na stronie internetowej, to zgarniecie pieniądze od bukmachera. Ile? To już zależy od liczby osób, jaka weźmie udział w tej akcji. 200 000 złotych zostanie podzielone po równo. Wszystkie etapy są niezależne i można wziąć udział w każdym z nich. 

Ważne jest to, że kwota, jaką otrzymacie z Fortuny, jest w formie gotówki, więc można ją od razu wypłacić lub zostawić na dalszą grę. Możecie to też połączyć z innymi bonusami.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny – co za niego dostanę?

Rejestrując się w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możesz liczyć na kilka ciekawych bonusów, w tym:

  • 100% do 1200 złotych od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Po poprawnym założeniu konta dostaniecie dostęp do tych rzeczy. Można z nich korzystać podczas grania w ramach akcji “Fortuna dla aktywnych”, przez co zyskacie podwójnie. Z kolei sam bukmacher ma sporą ofertę na mecze, w tym zdarzenia z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, więc warto się temu bliżej przyjrzeć. 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze