Skoki narciarskie w naszym kraju są jedną z popularniejszych dyscyplin, a już na pewno z tych zimowych. W ten weekend rozgrywane są aż dwa zawody w Wiśle, gdzie najpierw będzie konkurs drużynowy w sobotę, a dzień później odbędzie się też indywidualny. Możecie sprawdzić opinie o Fortunie, która jest partnerem Polskiego Związku Narciarskiego i przy okazji zgarnąć szereg bonusów na start.

Przeczytaj opinie o Fortunie i zgarnij bonusy na skoki!

Skoki narciarskie w naszym kraju od zawsze budzą sporo emocji. W końcu mamy skoczków na dość wysokim poziomie, co też pokazały kwalifikacje do turnieju w Wiśle. Wygrał je Stoch, który miał sporą przewagę nad resztą stawki, a w TOP 10 znaleźli się też Kubacki i Żyła. To dobry prognostyk przed zmaganiami drużynowymi, które czekają nas już w sobotę. Inne drużyny również przyleciały z mocną obsadą, jednak to Polacy są jednym z faworytów do podium, a być może nawet i powalczenia o wygraną. 

fortuna bonusy baner

W Fortunie możecie zgarnąć bonus na rozgrywki. Bukmacher przez cały sezon będzie rozdawał freebety swoim klientom. Czołowa 30 rankingu może liczyć na ciekawe nagrody, a żeby zdobywać punkty, należy obstawiać kupony, gdzie znajdują się jedynie skoki. Liczą się osoby, które będą miały najwyższy kurs całkowity na zakładzie. Same freebety są o wartości od 25 do 100 złotych w formie punktów FKP. Z kolei po wszystkich etapach zmagań zawodnicy z TOP 30 rankingu mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Dla zwycięzcy przewidziano nawet 1050 złotych!

Opinie o Fortunie są pozytywne nie tylko ze względu na ofertę na skoki, ale też pakiet powitalny. Ten możecie zgarnąć z kodem promocyjnym 2230PLN:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zdjęcie: Rafał Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze