Sprawdź opinie o Betclic i zgarnij bonusy za KSW 58!

Betclic logo bukmacher

Już dzisiaj wieczorem czeka nas 58 gala KSW, która obfitować będzie w wiele emocji. Przynajmniej na to się zapowiada, jeżeli spojrzymy na kartę walk, a na niej jest m.in. pojedynek Parnasse z Torresem. Betclic zbiera dobre opinie w ostatnim czasie głównie ze względu na ciekawe promocje i nie inaczej jest tym razem. Sprawdźcie, o co chodzi!

Betclic opinie – zgarnij bonus na KSW!

Wielkimi krokami zbliża się KSW 58, które będzie obfitować w sporo emocji. Jedną z najciekawszych walk, jakie zapowiadają się w ten weekend, jest pojedynek Parnasse z Torresem. Do tego jeszcze Kołecki powalczy z Zawadą, a Michalski rzuci wyzwanie Rakasowi.

Dużo ciekawych walk, to okazja do obstawiania, dzięki czemu możecie zwiększyć swoje emocje z oglądania.


betclic pewny zakład

Z tej okazji możecie odebrać bonus w Betclic. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że postawicie kupon wielokrotny AKO na co najmniej cztery dowolne zdarzenia związane z mieszanymi sztukami walki. Jeżeli, któryś z zakładów zostanie uznany jako przegrany uzyskasz zwrot postawionej stawki w bonusie do 40 zł.

Akcja ta obowiązuje w dniach 29-31.01.2021 r. Ważne jest to, że minimalny kurs dla postawionego kuponu to 3.00 i muszą się znaleźć na nim co najmniej cztery zdarzenia. Bukmacher wypłaci bonus do 2 lutego.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic zbiera dobre opinie nie tylko za bonusy dla stałych graczy, ale też promocje dla swoich nowych klientów. Te zgarniecie za założenie konta z kodem 550PLN, który da Wam takie rzeczy, jak:

  • zakład bez ryzyka do 550
  • 50 procent więcej do wygranej

Zaloguj się aby dodawać komentarze