Szukacie nowego bukmachera, żeby obstawiać zakłady? A może po prostu chcecie zgarnąć jakieś bonusy bukmacherskie przed resztą play-offów w europejskich pucharach? Jeżeli tak, to dobrze się składa. BETFAN poinformował, że zmienia ofertę startową i teraz otrzymacie 1600 PLN bonusu. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym 1600PLN!

Odbierz nowy bonus powitalny w BETFAN z kodem promocyjnym!

Jeżeli zastanawiacie się nad zmianą bukmachera, to jest to dobry czas. W końcu europejskie puchary ruszą znowu dopiero jutro, a do tego czasu możecie zgarnąć ciekawe bonusy. Jednym z nich jest np. zakład bez ryzyka, co jest dobrą opcją na takie starcia, jak Arsenal z Benficą, Atletico Madryt z Chelsea, czy Realu Madryt z Atalantą. Co więc trzeba zrobić, żeby go zgarnąć?

betfan nowa oferta startowa

Wcześniej bonus bez ryzyka do 600 złotych w BETFAN był rozbity na trzy części, czyli odpowiednio 100, 200 oraz 300 złotych. Teraz jest to jeden, cały bonus, który można zdobyć za założenie konta z kodem promocyjnym 1600PLN. Wtedy w przypadku porażki wystarczy, że zrobicie jednokrotny obrót. Do tego możecie również otrzymać 1000 złotych bonusu od depozytu. Tutaj warunki są takie:

  • obrót bonusem 3-krotnym
  • minimalna liczba zdarzeń – 3
  • minimalny kurs AKO – 2.50
  • bonus jest ważny – 14 dni

Bonus w BETFAN jest dostępny z naszym specjalnym kodem promocyjnym 1600PLN. Do tego na niektóre zdarzenia możecie grać bez podatku, czyli wygrywać nawet czternaście procent więcej. Na europejskie puchary wydają się to dobre opcje, gdyż można nie martwić się o wyniki!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł

OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły