Z pewnością spora większość naszych czytelników to zapaleni miłośnicy sportowych emocji, którzy odwiedzają naszą stronę w celu zdobycia pewnych analiz meczowych i typów na najbardziej wyczekiwane wydarzenia sportowe. Jednak nie samym sportem człowiek żyje. Mamy tego świadomość i właśnie dlatego chcemy zwrócić Waszą uwagę ku najnowszej kategorii zakładów bukmacherskich – ROZRYWKA. Sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy!

Zakłady bukmacherskie jako nowa forma rozrywki?

Bukmacherka staje się coraz bardziej popularną formą rozrywki przede wszystkim dla zapalonych fanów piłki nożnej. Wszystko za sprawą rosnącego zainteresowania dyscyplinami sportowymi oraz chęcią sprawdzenia swoich umiejętności analitycznych. Według badań IQS coraz większy procent Polaków decyduje się, od czasu do czasu, postawić zakład bukmacherski. Dla wielu z nich „typowanie” stanowi zabawę zwiększającą odczuwanie emocji podczas oglądania widowisk sportowych. Jak sądzicie, czy zakłady rozrywkowe obstawiane są z takim samym zamysłem?

Ciekawostką jest, że przeszło 20% graczy zakładów bukmacherskich stanowią kobiety, a co zabawniejsze najczęściej decydują się one na obstawianie właśnie wydarzeń sportowych. Jednak według statystyk kategoria rozrywkowa zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród Pań, jaki i Panów 🙂

Przejadły się Wam zakłady sportowe? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie obstawienia czegoś zupełnie nowego. Spróbować nie zaszkodzi, a zawsze możecie wrócić do zakładki sportu. Co powiecie na wydarzenia w kategorii kultura, polityka, ekonomia, wydarzenia społeczne bądź show-biznes? Z chęcią podpowiemy Wam, co nowego u legalnych bukmacherów. Sprawdźcie sami!

Wydarzenia na rozrywkę w ofertach bukmacherskich

Wiadomo, że legalni bukmacherzy regularnie starają się ulepszać oferty, znajdujące się na ich stronach internetowych. Wiąże się to często z podwyższaniem kursów bukmacherskich na dane wydarzenia, oferowaniem jeszcze większych czterocyfrowych kwot bonusów powitalnych dla nowych graczy lub proponowaniem atrakcyjnych promocji i konkursów dla najaktywniejszych typerów. Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych kodach promocyjnych, odwiedźcie zakładkę BONUSY I KODY.

zakłady bukmacherskie na rozrywkę

Królem nietypowych zakładów bukmacherskich jest operator BETFAN. W zasadzie jest nowo upieczonym bukiem na Polskim rynku, jednak wykazuje się niesamowitą pomysłowością i bardzo ciekawym podejściem do tematyki rozrywki. Przedstawimy Wam kilka opcji zakładów ze strony BETFAN.

Dancing with the Stars (11.edycja) – kto zostanie zwycięzcą programu?

Naszym zdaniem największe szanse na wygraną nowej edycji programu ma Julia Wieniawa. To młoda i ambitna aktorka, która zachwyca widzów zarówno w produkcjach kinowych, jak i w programach rozrywkowych. Poznajcie kursy bukmacherskie na potencjalnych zwycięzców.

zwycięzca dancing with the stars

Najgorszy film – jaka produkcja uzyska miano najgorszej?

Na gali rozdania tegorocznych Oscarów przekonaliśmy się o tym, który film zrobił największe wrażenie na krytykach. „Parasite”, bo o nim mowa, uzyskał aż 4 złote statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej. W BETFAN dla odmiany możemy ocenić, która produkcja zasługuje na tytuł najgorszego filmu roku. Jak sądzicie, znacie odpowiedź na to pytanie? Podpowiadamy, że największe szanse według operatora posiadają „Koty”, a Wy co o tym sądzicie?

najgorszy film roku

Czy Państwo Krychowiak spodziewają się dziecka?

Odpowiedzi na to pytanie szuka coraz większy procent fanów piłkarza. Czy rzeczywiście Grzegorz Krychowiak zostanie tatą? Naszym zdaniem nie ma na to szans. Bożyszcze wielu Polek od kilku lat jest w związku ze swoją partnerką Celią Jaunat, jednak nie zanosi się na to, że para w najbliższym czasie zdecyduje się na dziecko. Zresztą wystarczy odwiedzić Instagrama wybranki Krychowiaka, żeby sprawdzić, czy modelowy brzuch Celii zaczął się zaokrąglać.

zakłady bukmacherskie na rozrywkę

Najgorsze lekceważenie ludzkiego życia – przedstawione w produkcjach kinowych.

Jeśli jesteście na bieżąco z najnowszymi filmami, z pewnością będziecie znali odpowiedź na to pytanie. W którym filmie według Was przedstawiono najgorsze podejście i zlekceważono ludzkie życie? My stawiamy na „Jokera”!

nietypowe zakłady bukmacherskie

Dzięki zakładom rozrywkowym krąg graczy zakładów bukmacherskich stopniowo się powiększa. Oprócz kibiców sportowych obejmuje on również osoby zainteresowane rozmaitymi programami telewizyjnymi, kinem, koncertami lub wiernych czytelników plotkarskiej prasy. Być może niektóre z proponowanych wydarzeń przypadną Wam do gustu. Zapraszamy do gry!

 

Autor zdjęcia: Wpadington / www.shutterstock.com