Spotkania reprezentacji narodowych zawsze budzą dużo emocji, tym bardziej, w momencie, gdy drużyna odnosi sukcesy. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy stawiają na ciekawe bonusy do zgarnięcia przy okazji przerw na rozgrywki pomiędzy państwami. W forBET z kodem promocyjnym 2400PLN zgarniecie szereg rzeczy i do tego dodatkową promocję od depozytu do 200 złotych. 

Zgarnij bonusy w forBET z kodem promocyjnym 2400PLN!

W najbliższych dniach czeka nas wiele emocji związanych z rozgrywkami międzynarodowymi. Polacy już jutro podejmą Ukraińców, a w niedziele zagrają z reprezentacją Włoch w Lidze Narodów. Nasi rodacy w starciu ze swoimi sąsiadami są w lepszej pozycji i powinni wygrać tę rywalizację. Jednak nic tak nie podnosi emocji, jak obstawienie spotkań narodowych i kibicowanie reprezentantom. Nic więc dziwnego, że forBET postawił na ciekawy bonus, który można zgarnąć razem z depozytem u tego bukmachera. 

forbet bonus baner

Aby móc go odebrać, należy wpłacić depozyt o wartości minimum 20 złotych i obrócić nim jednokrotnie po kursie minimalnym 2.00. Wtedy bukmacher przyzna Wam 100 procent bonusu od wpłaconej kwoty do maksymalnie 200 złotych. Teraz, żeby wypłacić otrzymane środki, należy obrócić nimi raz po kursie nie mniejszym niż 2.30. Mogą to być zarówno kupony SOLO, jak i AKO, jednak przy tych drugich należy pamiętać, że kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 2.30. 

W forBET z kodem promocyjnym 2400PLN możecie odebrać też inne bonusy. Jeżeli podacie wspomniany kod podczas rejestracji, to zgarniecie:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze