Bukmacher forBET ponownie podpisał umowę z WMZPN na sponsorowanie IV ligi w województwie warmińsko-mazurskim. Ruch ten pokazuje, że zakłady bukmacherskie nadal chcą inwestować i promować piłkę nożną na nieco niższym szczeblu rozgrywkom. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, co może przynieść forBET bonus, który możesz otrzymać po rejestracji z kodu promocyjnego: 2380PLN!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 120 zł bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 pln. z naszym kodem: 2400 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 120 zł
MAXIZYSK: 200 zł
BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bukmacher forBET sponsorem IV Ligi

Piłka nożna na nieco niższych szczeblach rozgrywkowych stale się rozwija. Kluby, które dysponują sponsorami i wsparciem z miast lub miejscowości coraz prężniej prowadzą swoją działalność. IV Ligi stały się obecnie naprawdę interesującymi rozgrywkami, które bardzo często pojawiają się w ofertach bukmacherów. Prym pod tym względem wjedzie forBET, który praktycznie na każdą kolejkę IV Ligi przygotowuje oferty na wszystkie mecze.

Bukmacher ten ponownie podpisał umowę z WMZPN, na mocy której będzie on dalej sponsorem tytularnym tych rozgrywek. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku, czyli do końca sezonu 2020/21. ForBET był również sponsorem zakończonego już sezonu IV Ligi. Miejmy nadzieję, że współpraca będzie przebiegała pomyślnie i z czasem kolejne firmy będą się decydowały na wsparcie niższych klas piłkarskich.

Bonusy w forBET!

Mówiąc krótko – forBET bonus to szansa na dodatkowe środki grę, których z naszym kodem promocyjnym: 2380PLN może być aż… 2380 PLN! W skład promocji od bukmachera wchodzą: 2080 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka w wysokości 100 PLN, MaxiZysk, który wynosi aż 200 PLN oraz gra bez podatku przez pierwsze 2 tygodnie! Nie czekaj, odbierz forBET bonus i wygrywaj więcej!

forbet IV Liga