W ten weekend czeka nas starcie w Lidze Narodów pomiędzy reprezentacją Polski, a Włoch. Faworytami są rywale naszych rodaków, jednak drużyna Lewandowskiego nie jest bez szans. W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie zgarnąć szereg bonusów na start i dodatkowo skorzystać z akcji promocyjnej, która oferuje większą wygraną z tego meczu. Zobaczcie sami, o co chodzi.

Zgarnij bonusy w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN!

Liga Narodów to rozgrywki, które przynoszą nieco większe emocje niż mecze towarzyskie. W końcu gra się o stawkę. Ta być może nie jest najwyższa, ale ułatwia drogę dostania się do turniejów. W grupie Ligi Narodów reprezentacja Polski zajmuje pierwsze miejsce po czterech meczach i żeby utrzymać tę lokatę musi zdobyć punkty w spotkaniach z Włochami oraz Holandią. Przed drużyną Lewandowskiego trudne zadanie, ale możliwe do zrealizowania. 

W końcu nasi rodacy pod wodzą Brzęczka nie grają może zbyt skutecznie, jednak bronią ich wyniki, które wcale nie są najgorsze. Nic więc dziwnego, że przy okazji takiego meczu bukmacherzy postawili na szereg bonusów. Te można zdobyć np. w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN. Jednak za nim opowiem o pakiecie startowym, to kilka słów o bonusie na starcie Polski z Włochami. 

Betclic baner

Jeżeli zagracie kupon pojedynczy z oferty przedmeczowej lub live z minimalną stawką 20 złotych, to możecie otrzymać dodatkową wygraną. Ta jest zależna od kursu zakładu, który zagraliście. Rozkłada się to w następujący sposób:

  • Kurs zakładu pomiędzy 2.00, a 2.50 = +25% do wygranej
  • Kurs zakładu pomiędzy 2.51 a 3.50 = +50% do wygranej 
  • Kurs zakładu równy lub wyższy 3.51 = +100% do wygranej

Bukmacher zaznacza jednak, że maksymalna kwota bonusu to 100 złotych. Jeżeli postawicie więcej niż jeden zwycięski kupon, który będzie kwalifikował się do promocji, to Betclic uzna ten z najwyższym kursem. Same pieniądze z kolei zostaną wypłacone 16 listopada do godziny 16:00. 

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie otrzymać też właśnie pakiet startowy, o którym mówiłem wyżej. Podając wspomniany kod podczas rejestracji, zgarniecie szereg rzeczy, takich jak:

  • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze