Wracają skoki narciarskie, a razem z nimi oferta w zakładach bukmacherskich. Fortuna przedłużyła też swoją umowę z Polskim Związkiem Narciarskim do końca sezonu 2021/2022. Można więc spodziewać się kilku ciekawych bonusów u tego operatora. Część z nich w Fortunie jest z kodem promocyjnym 2230PLN, który wystarczy podać podczas rejestracji nowego konta.

Zgarnij bonusy w Fortunie z kodem promocyjnym!

Skoki narciarskie wracają do nas z kolejnym sezonem. W ten weekend w Polsce rozegrane zostaną turnieje. Zaczniemy od piątkowych kwalifikacji na dużej skoczni w Wiśle dla mężczyzn. Wśród reprezentantów z naszego kraju wystąpią m.in. Kubacki, Stoch i Żyła. Z kolei z innych krajów przylecą tacy skoczkowie jak Kraft, Geiger, Kobayashi, czy Prevc i Tande. Mocno obsadzony turniej gwarantuje nam wiele emocji, których nie można przegapić. W sobotę jest konkurs drużynowy, a w niedzielę będziemy świadkami zmagań indywidualnych – w tym samym miejscu. 

Fortuna bonusy na skoki

Przy okazji powrotu skoków narciarskich, Fortuna ogłosiła, że przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Narciarskim do końca sezonu 2021/2022. Jest to dobra informacja nie tylko dla obu stron, ale również kibiców, którzy będą mogli wypatrywać ciekawych promocji. Jedną z nich jest pewniak na skoki narciarskie. Aby zdobyć 30 złotych bonusu należy w dniach 21-22.11.2020 obstawić minimum jeden kupon dziennie spełniający warunki promocji (w sobotę jeden oraz w niedzielę jeden). Stawka musi wynieść nie mniej niż 30 złotych, a na kuponie ma być co najmniej jeden zakład związany z turniejem skoków w Wiśle w sobotę oraz drugiego dnia zakład z niedzielnym turniejem. Jeżeli spełnicie zasady, to bukmacher przyzna Wam 30 złotych w punktach FKP.

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN otrzymacie:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze