Sprawdź bonusy na każdy dzień Euro 2020!

forbet zasilacz grafika

Mistrzostwa Europy 2020 rozpoczęły się, a za nami dwa dni pełne emocji. Warto pamiętać przed kolejnymi spotkaniami, że bukmacherzy mają ciekawe promocje w ofercie i nie inaczej jest np. w przypadku bonusów w forBET. Te są na każdy dzień Euro!

Bonusy w forBET na każdy dzień Euro 2020!

Za nami już dwa dni emocji na mistrzostwach Europy 2020. W piątek turniej otworzyła reprezentacja Włoch, która rozgromiła Turcję 3:0. Insigne i spółka zapewnili kibicom wiele emocji i świetne widowisko w drugiej połowie. W sobotę również nie brakowało wrażeń, chociażby w spotkaniu Belgii z Rosją, gdzie Lukaku i jego drużyna wygrali 3:0, po dwóch bramkach zawodnika Interu.

Jednak najważniejszy mecz tego dnia był rozgrywany gdzie indziej – Eriksen upadł na murawę i walczył o życie. Na szczęście przywrócono mu przytomność i jego stan jest stabilny. Jego zespół dokończył zmagania po ponad dwóch godzinach przerwy. Ostatecznie przegrał 0:1, ale pokazał nawet przyzwoitą grę w ofensywie. W niedzielę czekają nas kolejne  spotkania, w tym np. hitowy mecz Anglii z Chorwacją, czy Austrii z Macedonią Północną.

forBET bonus → odbierz pakiet powitalny na start!

euro 2020 forbet

forBET przygotował ciekawe bonusy na każdy dzień Euro 2020. Dla przykładu na niedzielę jest to gra bez podatku. Na kuponie trzeba umieścić co najmniej trzy zdarzenia, z czego jedno musi być z Euro 2020. Jeżeli spełnisz warunki i kurs każdego ze zdarzeń nie będzie mniejszy niż 1.30, to możecie grać bez podatku!

Bukmacher weźmie go na siebie, a współczynnik na kuponie automatycznie zmieni się na 1.00. Przy takich spotkaniach, jakie są dzisiaj, wydaje się to świetna opcja!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET bonus zgarniesz również za założenie konta z naszym kodem promocyjnym 2480PLN, który zapewni takie rzeczy, jak:

  • 2000 PLN od depozytu
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 2 tygodnie bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze