KSW będzie organizowane już po raz 54. Przez ten czas kibice mogli cieszyć się m.in. walkami Mateusza Gamrota, dla którego będzie to ostatnie wejście do tego ringu. Z tej okazji Fortuna przygotowała szereg bonusów, w tym “AKO BOOST i Ekspert+”. Bonusy bukmacherskie cieszą się dużym uznaniem i ułatwiają grę przy ważnych wydarzeniach.

Bonusy bukmacherskie w Fortunie na KSW 54

Fortuna jest blisko związana ze sportami walki. Na 54 galę KSW, ostatnią dla Mateusza Gamrota i pierwszą dla Izu Ugonocha, przygotowała szereg bonusów bukmacherskich. Wśród nich są m.in. AKO BOOST oraz Ekspert+. Na czym polegają? AKO BOOST to nic innego jak wybrane zdarzenia z oferty, które mają znacznie podwyższony kurs, dzięki czemu można wygrać więcej pieniędzy.

baner ksw 54 fortuna

Z kolei dla Ekspert+ warunki wyglądają tak:

  • wytypuj wszystkie 8 walk z KSW 54
  • zagraj kupon ze stawką minimalną wynoszącą 5 złotych
  • jeżeli trafisz wszystkie walki, to weźmiesz udział w podziale puli nagród

Ile tym razem Fortuna umieściła w puli? Bukmacher rozda zwycięzcom aż 20 000 złotych. Jeżeli tylko jedna osoba wytypuje walki poprawnie, to może liczyć na to, że otrzyma całość dla siebie. Taki bonus bukmacherski jest bardzo atrakcyjny i warto spróbować swoich sił. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dodatkowo z naszymi bonusami bukmacherskimi możecie zgarnąć więcej pieniędzy. W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN jest to m.in. 100 procent do 2000 złotych od depozytu oraz 210 złotych na zakład bez ryzyka. Takie środki mogą wam też pomóc przy obstawianiu właśnie KSW 54.

Zaloguj się aby dodawać komentarze