Esport cieszy się coraz większą popularnością wśród kibiców, a co za tym idzie, również w bukmacherce. Nasi rodacy często odnoszą sukcesy w tej dziedzinie sportu i znowu walczą o kolejny. Z tej okazji w STS bonus jest do zgarnięcia dodatkowa kasa, która jest zależna od postawionych kuponów. 

Zgarnij dodatkową kasę w STS

W ten weekend dużo się dzieje w esporcie. W amerykańskiej odsłonie ESL Pro League swój mecz rozegra m.in. Evil Geniuses, w którym gra Polak – Peter “stanislaw” Jarguz. Drużyna naszego rodaka mieszkającego w Kanadzie po pięciu meczach ma cztery wygrane i zajmuje drugie miejsce w grupie. Z kolei w League of Legends trwa EU Masters, które śmiało, można nazwać taką Ligą Europy dla Lola. Drugi raz pod rząd w finale EUM zagra drużyna z Polski. Tym razem będzie to AGO Rogue, gdyż w półfinale rozgromiło mousesports 2:0. W wielkim finale zagra z kolei na GamerLegion. Z całą pewnością zapowiada się emocjonujące starcie, a do zgarnięcia jest dodatkowa kasa.

STS bonus na esport grafika

Bonus od STS ważny jest do końca dzisiejszego dnia (20.09.2020). Aby wziąć udział w promocji, należy zagrać kupon z minimum trzema zdarzeniami, w tym co najmniej jedno musi być z esportu. Z kolei kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85. Za każdy wygrany kupon na konto bonusowe trafi 25 procent. Maksymalnie może być to z kolei 50 złotych, co jest już wysoką kwotą, jak na to, że zależy tylko od waszych wygranych.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pamiętajcie również, że zakładając konto w STS z kodem ZAGRANIE, otrzymacie:

  • 100 procent bonusu od depozytu do 1200 złotych
  • 230 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebetu

STS jako jeden z największych bukmacherów na rynku zadbał o to, aby przygotować graczom dobrą ofertę na start. W STS bonusów powitalnych jest dużo i można je wykorzystać m.in. właśnie na esport, dzięki czemu zgarniecie więcej pieniędzy. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze