Już w tę sobotę czeka nas kolejna gala KSW, a co za tym idzie masa emocji. Ta jest oznaczona numerem “56”, a podczas niej wystąpią m.in. Materla, czy Narkun. W Fortunie jest bonus, który możecie zgarnąć z naszym kodem promocyjnym 2230PLN. Bukmacher przygotował też ciekawe promocje na galę, sprawdźcie jak z nich skorzystać. 

Otrzymaj bonusy w Fortunie za KSW!

W nadchodzący weekend odbędzie się kolejna gala KSW, tym razem sygnowana numerem “56”. Rywalizacja podczas niej zapowiada się na emocjonującą, a będziemy świadkami starć m.in. Narkuny z Erslanem, czy Materli z Soldicem. Te dwa pojedynki to walki wieczoru i zostały zaplanowane odpowiednio na 21:30 i 22:00. Narkuna jest faworytem w swoim starciu i kursy na niego są zdecydowanie niższe niż na jego rywala. Jednak w przypadku Materli nie można już tego powiedzieć i ten jest stawiany w roli underdoga, który może mieć spore problemy z wygraniem walki.

fortuna bonus

Fortuna w swojej ofercie standardowej wystawiła w sumie 170 zakładów. Oprócz tego dostępne będą też AKO BOOST, gdzie na wybrane zdarzenia zostanie zwiększony kurs. Bukmacher postawił również na ciekawą akcję promocyjną “EKSPERT+ na KSW 56”. W ramach niej gracze muszą wytypować poprawnie osiem walk z KSW i dwie z UFC ze stawką minimalną wynoszącą pięć złotych. Klienci, którzy trafią wszystkie zdarzenia, wezmą udział w podziale 20 000 złotych.

W Fortunie bonusy są też dostępne w ramach pakietów startowych. W tym wypadku należy założyć konto z kodem promocyjnym 2230PLN, a otrzymacie:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze