Decydująca faza Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj do walki stanie PSG, które powalczy z Atalantą, a już w piątek Bayern na czele z Lewandowskim zmierzy się z Barceloną. Jeżeli nie masz pomysłu, co zagrać, to możesz skorzystać z naszych typów dnia, a do tego Betclic oferuje ci pewny zakład na Ligę Mistrzów. Nic tylko korzystać z tego! 

Pewny zakład na Ligę Mistrzów w Betclicu!

Ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów zapowiadają się bardzo emocjonująco. W końcu do walki o chwałę staną tacy gracze, jak Neymar, Messi, czy Lewandowski. Betclic przygotował z tej okazji ciekawą promocję. U tego bukmachera możesz zagrać spotkania LM bez ryzyka o ile spełnisz kilka warunków:

  • na kuponie mogą być tylko mecze Ligi Mistrzów
  • liczba zakładów na nim to cztery
  • minimalny kurs to 1.50
  • jeżeli nie wejdzie wam jeden mecz, to otrzymacie zwrot w bonusie do 40 złotych

Grafika Betclic LM

Jak więc widzicie, bukmacher oferuje ciekawą propozycję. Obstawiając np. za 40 złotych wszystkie ćwierćfinały tegorocznej Ligi Mistrzów, możecie liczyć na pełen zwrot. Wygląda to bardzo dobrze, a można zagrać bardziej ryzykownie lub skorzystać z naszych typów dnia. Do tego w Betclic bonus możecie powiększyć też z naszym kodem promocyjnym, jednak o nim dowiecie się więcej niżej. 

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic bonus – co jeszcze mogę zgarnąć?

Bonus w Betclic jest do zgarnięcia z naszym kodem promocyjnym. Dzięki niemu otrzymacie zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych oraz dodatkowe 50 procent do wygranych. W standardowej ofercie zakład bez ryzyka jest do 500 złotych, a z nami zyskujecie dodatkowe 50 złotych. Warto pamiętać, że liczy się pierwszy postawiony kupon, więc możecie to połączyć i zyskać dodatkowe 40 złotych jeszcze. Opłaca się, prawda? 

Zaloguj się aby dodawać komentarze