Nie samą piłką nożną żyje, a aktualnie rozgrywane są również mecze w innych dyscyplinach sportowych, więc warto sprawdzić, co można obstawiać. Betclic przygotował bonus w ramach akcji promocyjnej “Misja Tenis”. Wygrywając dwa kupony można otrzymać 40 złotych w formie bonusu. Sprawdźcie sami, jak go zdobyć. 

Misja Tenis – zgarnij bonus w Betclic!

Oprócz piłki nożnej w najbliższym czasie dużo dzieje się też na kortach tenisowych, chociaż wydawać się mogło, że największe emocje w tym sezonie już za nami. Jednak tak nie jest, a obecnie trwają m.in. Paris ATP, UTR Pro Match, czy Parma 2 Chall. Większość ze spotkań z tych rozgrywek można obstawiać u bukmacherów, więc Betclic ma bonus dla swoich klientów w ramach akcji “Misja Tenis”. Sprawdźcie, o co chodzi, jeżeli chcecie zgarnąć dodatkowo aż 40 złotych.

betclic bonus

Jeżeli do 8 listopada obstawicie dwa kupony, które spełnią wymagania, to dostaniecie od Betclic wspomniany bonus w formie 40 złotych. Aby obstawione zakłady zakwalifikowały się do akcji muszą zawierać jedynie tenis, mieć minimalną stawkę wynoszącą 20 złotych oraz kurs nie mniejszy niż 3.00. Obowiązują jedynie zakłady wielokrotne, ale oprócz oferty przedmeczowej można też wybierać z tej oznaczonej jako “live”. Firma deklaruje się, że pieniądze wypłaci 9 listopada do godziny 16:00. Jeśli chcecie później je przenieść na główne konto, to całą kwotą trzeba obrócić sześć razy po kursie minimalnym 2.00 w ciągu 30 dni.

W Betclic bonus możecie też otrzymać z kodem promocyjnym 550PLN. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to otrzymacie:

  • 550 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze