Wiemy, jak bardzo lubicie konkursy, szukania freebetów oraz różnego rodzaju akcje i dlatego przychodzimy z kolejną zabawą! Tym razem czeka na Was sportowy quiz od Zagranie. W sumie rozdamy 50 darmowych zakładów, z czego każdy będzie miał wartość 50 PLN! Poniżej wszystkie szczegóły akcji – sprawdź koniecznie i powalcz o swój darmowy zakład!

zagranie

SPORTOWY QUIZ ZAGRANIE – o co chodzi?

Tym razem nie musicie przeszukiwać naszych wszystkich stron, nie musicie szukać zdjęć, czy liczyć na dobre typy w konkursach na grupie. Tym razem będzie liczyła się Twoja wiedza, szybkość odpowiedzi i… odrobina szczęścia, która w bukmacherce jest niezbędna.

Chcesz odebrać 50 PLN na darmowy zakład u wybranego bukmachera? Sprawdź co musisz zrobić!

Twoim jedynym zadaniem będzie poprawne rozwiązanie quizu, który będzie w formie ankiety Google. Wcześniej jednak będziesz musiał znaleźć tę ankietę, ale spokojnie – o wybranej godzinie poinformujemy na naszej grupie facebookowej, gdzie ona się znajduje. Następnie będziesz musiał poprawnie przejść przez wszystkie pytania. Tylko 100% poprawnych odpowiedzi da Ci szansę na odebranie freebetu. Darmowy zakład zgarnie 10 najszybszych osób. Poniżej więcej szczegółów 🙂

d

Przygotowaliśmy 5 podobnych quizów i każdy z nich będzie dotyczył innego sportu/ligi/drużyny. Na każdy quiz przypadną wskazówki. Jakie to będą podpowiedzi? Będą się one znajdowały na początku quizu. Części odpowiedzi na pewno nie znasz, więc będziesz musiał posłużyć się naszymi wskazówkami.

Pamiętaj, że najważniejsze jest 100% poprawnych odpowiedzi, a później ich szybkość. Pamiętaj również o podaniu nicku u bukmachera, który pozwoli przyznać Ci nagrodę!

Uwaga! Akcja skierowana wyłącznie do zarejestrowanych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta u któregoś z bukmacherów, możesz teraz szybko to nadrobić. Poniżej znajdują się specjalne kody promocyjne!

Zasady akcji:

 • Promocja trwa od 23 do 24 września.
 • Na jednego gracza przypada maksymalnie jeden freebet do wykorzystania u danego bukmachera.
 • Freebety zostaną przyznane pierwszym dziesięciu osobom, które spełnią warunki promocji, czyli jako pierwsze prawidłowo rozwiążą cały quiz.
 • O zwycięzcach poinformujemy w środę do godziny 12:00 na naszej facebookowej grupie. Biorąc udział w akcji, gracz wyraża zgodę na opublikowanie we wpisie swojej nazwy użytkownika u bukmachera w następującym formacie: Nazw***ytkownika.
 • Pod uwagę bierzemy tylko pierwszą ankietę jednego gracza.
 • Jeśli udostępnisz komukolwiek odpowiedzi z quizu – zostaniesz zdyskwalifikowany! 
 • W jednym z pytań poprosimy o podanie nazwy użytkownika/loginu/nicka/e-maila u danego bukmachera. Pomoże nam to w weryfikacji zwycięzców. Brak loginu oznacza dyskwalifikację.
 • W akcji mogą brać udział wyłącznie osoby zarejestrowane u wybranego bukmachera
 • Akcja skierowana jest do pełnoletnich użytkowników.
 • W zależności od bukmachera – bonusy mogą wymagać dokonania obrotu. Obrót zgodny z polityką danego bukmachera.

Nie odbierzesz freebetu bez konta u buka…

Nawet jeśli uda Ci się rozwiązać quiz jako pierwszemu, ale nie będziesz posiadał konta u danego bukmachera, to na nic zda się Twoja wiedza i szybkość. Warunkiem otrzymania freebetu jest posiadanie konta u danego bukmachera. Login/nick/e-mail podasz w ostatniej odpowiedzi. Dlatego warto, żebyś już teraz był przygotowany do tej akcji i założył brakujące konta. Poniżej podajemy linki oraz kody promocyjne, dzięki którym założysz konto, które pozwoli Ci odebrać freebet, a poza tym otrzymasz szansę na dodatkowe bonusy od bukmacherów, o których przeczytasz tutaj -> promocje bukmacherskie.

Betclic

🆘kod promocyjny: 550PLN

BETFAN

🆓kod promocyjny: 3100PLN

forBET

🆓kod promocyjny: ZAGRANIE

Fortuna

🆘kod promocyjny: 2230PLN

STS

🆘kod promocyjny: ZAGRANIE

Harmonogram Sportowego Quizu Zagranie

 • Środa godz. 12:00 – Fortuna i 10×50 PLN we freebetach
 • Środa godz. 14:00 – BETFAN i 10×50 PLN
 • Czwartek godz. 12:00 – forBET i 10×50 PLN
 • Czwartek godz. 14:00 – Betclic i 10×50 PLN
 • Czwartek godz. 15:00 – STS i 10×50 PLN

Wskazówki

Niektóre pytania, które znajdą się w quizach będą bardzo trudne, a czasami niewykonalne – nie może być za łatwo. Dlatego w ankietach, które będziesz rozwiązywał, znajdziesz podpowiedzi, czyli strony, na których pojawią się odpowiedzi. Czasami odpowiedź będzie na wyciągnięcie ręki, a czasami będziesz musiał się natrudzić, ale myślę, że warto, bo do zgarnięcia będziesz miał freebet w wysokości 50 PLN!

Konta założone? Bonusy odebrane? Harmonogram i zasady znasz już na pamięć? To zapraszamy do zabawy i walki o freebety o łącznej wartości 2500 PLN! 🙂 Powodzenia!

Zaloguj się aby dodawać komentarze