Legalni bukmacherzy nie zapominają o wsparciu dla potrzebujących. Taką postawę prezentuje STS, który już po raz trzeci organizuje głosowanie na nowych podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą. 

Sport Twoją Szansą – trzecia edycja głosowania

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem konta w STS i potrwa do 16 lipca. Gracze mogą oddać maksymalnie jeden głos.

Pełną listę nominowanych znajdziecie pod tym linkiem: https://www.sts.pl/pl/sport-twoja-szansa/

Mateusz Juroszek (prezes STS): Przed nami trzecia już edycja głosowania, w którym to kibice sami zadecydują, kto otrzyma wsparcie i dołączy do grona naszych podopiecznych. W ten sposób umożliwiamy fanom sportu z całego kraju wpływ na rozwój kariery młodych i obiecujących sportowców.W ubiegłym roku w plebiscycie wyłoniono czworo podopiecznych, którzy dzięki pomocy fundacji osiągnęli sukcesy.

Fundacja Sport Twoją Szansą działa nieprzerwanie od 2014 roku. Do tej pory już dwa razy w głosowaniu wyłoniono sportowców, którzy uzyskali wsparcie od legalnego bukmachera, a następnie odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wsparcie materialne dla młodych talentów często okazuje się decydujące i rzutuje na dalsze etapy kariery.

Jeśli chcecie mieć wpływ na rozwój polskiego sportu i posiadacie konto u legalnego bukmachera -> można skorzystać z wcześniejszego linku. W przypadku, gdy nie macie założonego konta polecamy wykorzystać z podanego poniżej kodu rejestracyjnego, a następnie wesprzeć jednego z nominowanych.