W Serie A w tym sezonie pada wiele ładnych goli. Nic więc dziwnego, że sporo osób chciałoby wiedzieć, gdzie może obejrzeć transmisję w TV lub stream online ze spotkań tej ligi. Dzisiaj Juventus gra ze Spezią, więc niżej przedstawimy najciekawsze propozycje dotyczące tego, gdzie oglądać mecz tych ekip.

Mecz Spezia – Juventus – gdzie oglądać dzisiaj?

Mecz Spezia – Juventus: gdzie oglądać dzisiaj transmisję w TV? Często nasi czytelnicy szukają informacji o tym, gdzie mogą obejrzeć swoje ulubione kluby. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw. Przygotowaliśmy specjalną instrukcję, bowiem takie spotkanie z Serie A możesz obejrzeć za darmo. Nie musisz za nie płacić, chociaż jak chcesz oglądać w Eleven Sports, to wtedy trzeba to zrobić. Istnieją jednak DARMOWE sposoby. Już tłumaczymy dokładnie:

  • rejestrujesz się z linku: https://zagranie.com/go/forbet
  • wpisujesz kod ZAGRANIE
  • przechodzisz na konto, wpłacasz dowolny depozyt i grasz za co najmniej 2 PLN

Nie trzeba nic więcej robić, a później dostaniesz dostęp do forBET TV. W nim będziesz mógł wybrać z listy spotkań starcie Spezii z Juventusem, bowiem Serie A jest pokazywana za darmo u tego bukmachera. Warto sprawdzić także w forBET bonus, bowiem ten gwarantuje szereg promocji na start!

forBet
Oglądaj Serie A za darmo w forBET!

Spezia – Juventus: za darmo w Internecie

Mecz Spezii z Juventusem możesz obejrzeć za darmo w internecie. Wtedy nie płacisz żadnej kasy dodatkowo za to, a u takiego bukmachera jak forBET transmisja jest na żywo. To na pewno spory plus względem innych stacji.

Mecz Spezia – Juventus dzisiaj, transmisja na żywo w TV

W Polsce transmisję na żywo w TV z Serie A ma Eleven Sports. To telewizja, która wykupiła na wyłączność prawa do włoskiej ligi i pokazuje ją z polskim komentarzem. Dostęp do pakietu sportowego to jednak koszt aż kilkudziesięciu złotych, a to sporo.

Spezia – Juventus: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Spezia – Juventus znajdziesz w internecie, gdzie taką możliwość daje np. forBET TV. Oprócz tego są też legalne stacje, które tak pokazują spotkania, ale jednak trzeba pamiętać, że u nich dostęp kosztuje dość sporo.

Spezia – Juventus: zapowiedź meczu

Mecz Spezii z Juventusem zapowiada na bardzo ciekawy, bowiem Stara Dama jeszcze nie ocknęła się po stracie Cristiano Ronaldo i kiedyś to musi zrobić. Spezia z kolei gra w miarę atrakcyjnie, wiec tutaj wiele osób oczekuje gradu bramek. Same kursy bukmacherskie faworyzują Juventus, ale jednak warto mieć z tyłu głowy to, że ten ostatnio nie błyszczy, można wręcz powiedzieć, że jest dość średni.

Zdjęcie: Federico Tardito / Xinhua / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze