Gdzie oglądać mecz Spezia – Inter? Dzisiaj w Serie A czeka nas interesujące spotkanie, w którym Spezia zagra u siebie z Interem. Na papierze to goście są faworytami, ale trzeba pamiętać, że mają na sobie sporą presję, a kolejna strata punktów może oznaczać, że nie zdobędą mistrzostwa kraju. Na pewno będzie to dobre widowisko, które warto obejrzeć!

banner spezia - inter transmisja
fot. superbet

Spezia – Inter, gdzie oglądać

Spezia zagra z Interem w piątek o godzinie 19:00, a spotkanie zostanie rozegrane na Stadio Alberto Picco. Na pewno będzie to interesujące starcie, które warto obejrzeć, bo Inter gra tutaj o mistrzostwo kraju i dalej ma szanse na obronę trofeum. Goście na pewno mają więcej argumentów, żeby wygrać to spotkanie, ale nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą awansować dalej. Kto zgarnie komplet punktów?

Spezia – Inter, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Spezia – Inter w telewizji? To pytanie, na które zapewne chcesz poznać odpowiedź. Taką możliwość dostaniesz w Eleven Sports 1. To jednak jest płatna usługa, a koszt dostępu to aż kilkadziesiąt PLN za miesiąc. Istnieje jednak inny sposób, bo możesz skorzystać z naszej współpracy z Superbet i oglądać to starcie u tego bukmachera. Zapewne chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób to zrobić? O tym piszemy niżej!

Spezia – Inter, transmisja za darmo

Transmisja online z meczu Spezia – Inter będzie pokazywana w Superbet TV, czyli sekcji telewizyjnej od tego bukmachera. Aby uzyskać do niej dostęp trzeba najpierw spełnić kilka warunków, o których więcej piszemy niżej. Nie jest to jednak trudny proces i każdy powinien uzyskać dostęp do tego w zaledwie kilka minut (w zależności od zagranego kuponu).

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Oglądaj mecz 

Spezia – Inter, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Spezia – Inter będzie dostępna w aplikacji na smartfony od Superbet, a także w wersji przeglądarkowej tego bukmachera. Jak więc widać, możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Do tego bukmacherzy przygotowali specjalną ofertę powitalną, gdzie obstawiając np. to spotkanie możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy tymi drużynami.

Spezia – Inter, szanse na zwycięstwo

Spezia do spotkania z Interem podejdzie jako faworyt, ale trzeba pamiętać, że zagra na wyjeździe osłabiony i w średnich nastrojach po tym, jak przegrał ostatnio z Barceloną. Obraz sytuacji dobrze oddają kursy od bukmacherów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 13:53.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Spezia - Inter?

Spotkanie Spezii z Interem będziesz mógł obejrzeć w Superbecie.

Jak oglądać za darmo Spezia - Inter?

Zarejestruj się w Superbet z kodem ZAGRANIE, odbierz bonusy na start i oglądaj mecze!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze