Przed nami dwa najważniejsze rozstrzygnięcia na arenie klubowej piłki. W tym roku mamy totalną dominację angielskich drużyn, dlatego też w finale Ligi Europy zmierzą się ekipy Chelsea i Arsenalu. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia w opinii LVBET i co w bonusie przygotował bukmacher dla swoich klientów?

Promocja w LVBET na finał LE

Spotkanie finałowe w Lidze Europy powinno stać na najwyższym poziomie. Zobaczymy dwa zespoły z czołówki Premier League, które mają uznaną markę na arenie międzynarodowej. Decydujące starcie odbędzie się w Baku, co wywołało sporo kontrowersji.

Kibice obu drużyn w całości nie wypełnią oferowanych sektorów. Ogólnie frekwencja raczej nie będzie stała na wysokim poziomie.

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus dla graczy, którzy chcą obstawić finałowe starcie Ligi Europy. Mianowicie można skorzystać z koła ratunkowego w postaci zwrotu stawki, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0:0. Oba zespoły mają wiele do stracenia, dlatego też wiele osób może spodziewać się defensywnego spotkania.

Dla Arsenalu będzie to kluczowy mecz odnośnie przyszłości tej drużyny. Tylko wygrana zapewni im udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Chelsea z pewnością także nie odpuści, ponieważ dla Maurizio Sarriego będzie to szansa na wywalczenie pierwszego trofeum w swojej karierze. Eden Hazard również będzie chciał się pożegnać w znakomitym stylu. Szykuje się meczycho!

Żeby wziąć udział w promocji trzeba obstawić zakład przedmeczowy za minimum 50 PLN. Minimalny kurs wybranego zdarzenia wynosi 1.50. Maksymalny bonus będzie równy kwocie 50 PLN, a do wypłaty będzie potrzebny 3-krotny obrót po kursie minimalnym 1.25!