Gdzie oglądać mecz Spartak Trnava – Raków Częstochowa? O tym piszemy w poniższym artykule. W czwartek w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy czekają nas dwa mecze z udziałem polskich drużyn. W jednym z nich Spartak Trnava podejmie Rakowa Częstochowa. Wicemistrz Polski są uznawani za faworytów, ale czy uda się im wykorzystać ich atuty?

Spartak Trnava – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Spartak Trnava – Raków Częstochowa? Spotkanie wicemistrza Polski ze Spartakiem w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT. Telewizja Polska pokaże to starcie na swojej stronie i to zupełnie za darmo. Nie ma tutaj żadnych ukrytych opłat. Dzięki transmisjom live u bukmacherów możesz oglądać mecze za darmo – warto sprawdzić to rozwiązanie przed nadchodzącym sezonem!

Spartak Trnava – Raków Częstochowa, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Spartak Trnava – Raków Częstochowa? O tym pisaliśmy wyżej i warto się tym zainteresować, bo jest to całkowicie darmowa opcja. Raków w poprzedniej fazie eliminacji wyglądał świetnie i bez żadnych problemów pokonał Astanę. Teraz Częstochowian czeka trudniejsza przeprawa, ale i tak dalej są uznawani za sporych faworytów. Na pewno podopieczni Papszuna mają argumenty, żeby tutaj powalczyć.

Spartak Trnava – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Transmisję na żywo w TV z meczu Spartak Trnava – Raków Częstochowa obejrzysz w TVP SPORT. Ta stacja jest dostępna w płatnym pakiecie, ale jeżeli masz telewizor ze Smart TV, to możesz pobrać aplikację na TV od TVP SPORT. W niej także możesz obejrzeć tę rywalizację, a jedyne co jest wymagane, to stabilne podłączenie do internetu.

Spartak Trnava – Raków Częstochowa, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Spartak Trnava – Raków Częstochowa? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od TVP SPORT na swoje urządzenie i zapewnić mu stabilny dostęp do internetu.

Spartak Trnava – Raków Częstochowa, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Spartak Trnava – Raków Częstochowa możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Raków to faworyt. Czy ten wykorzysta swoje argumenty?

Raków Częstochowa wygra
Bukmacher 1 X 2
Fortuna
5.10 3.45 1.80
STS
4.25 3.30 1.95
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 4 sierpnia 2022 18:37.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Spartak Trnava - Raków Częstochowa?

Spotkanie Spartaka Trnava z Rakowem będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT.

O której Spartak zagra z Rakowem?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze