Gdzie oglądać mecz Southampton – West Ham United? To spotkanie będzie pokazane w Fortunie oraz w Eleven Sports. Co zrobić, żeby obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy? Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, gdzie wszystkiego się dowiesz na ten temat. Na pewno warto się bliżej przyjrzeć temu rozwiązaniu, gdyż starcie ekipy Bednarka z WHU to będzie istny hit!

soton, whu, fortuna
fot. fortuna

Southampton – West Ham United, gdzie oglądać

W FA Cup dojdzie dzisiaj do meczu Southampton z West Ham United, a więc dość interesującej rywalizacji. Obie drużyny mają sporo fanów w naszym kraju. Pierwsza z nich dlatego, że gra w niej Bednarek, a druga ponieważ Młoty prezentują atrakcyjny futbol. Jeżeli jesteś w gronie osób, które myślą nad tym, gdzie oglądać mecz Southampton z West Ham United, to dobrze się składa. Jedną z opcji jest Fortuna. Co trzeba zrobić, żeby odpalić sekcję TV u tego operatora?

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz

Southampton – West Ham United, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Southampton – West Ham United będzie do obejrzenia w Eleven Sports. A co zrobić, jeżeli nie masz dostępu do tej platformy? To akurat jest bardzo proste, bo starcie tych drużyn będzie pokazywane w Polsat Box Go. Wystarczy po prostu założyć konto w Fuksiarzu i odebrać voucher. Tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Odbierz voucher
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Southampton – West Ham United, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Southampton – West Ham United przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazywana w Fortuna TV oraz w Polsat Box Go. Co to oznacza dla Ciebie? Ano to, że możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie platformę. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność!

Southampton – West Ham United, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Southampton – West Ham United sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie wystawili bukmacherzy. W ich ofercie można w końcu znaleźć ciekawe zakłady z wysokim value – a to oznacza, że zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania wybranej ekipie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 16:03.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Southampton - WHU?

Mecz Southampton - West Ham United będziesz mógł oglądać w Fortunie TV.

O której Southampton zagra z West Ham?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze