Southampton – WBA: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.05.2024

Piłkarz WBA podający piłkę

Gdzie oglądać Southampton – WBA? Wiemy już, że w finale baraży o awans do Premier League zagra drużyna Leeds United. Z kim zmierzą się Pawie w meczu na Wembley? O tym zadecyduje rewanżowe starcie Southampton z WBA, o którym opowiem w poniższym tekście. Znajdziecie tu najważniejsze informacje o transmisji w TV, jak i streamach online ze wspomnianego pojedynku. Zainteresowanych zapraszam więc do lektury.

Southampton – WBA na żywo w TV

Spotkanie Southampton – WBA zadecyduje o tym, która z ekip zagra w wielkim finale baraży o awans do Premier League! W pierwszym starciu tych ekip padł bezbramkowy remis, natomiast w rewanżu w roli faworytów stawia się Jana Bednarka i jego kolegów, czyli zespół Southampton! Interesująca nas batalia ma rozpocząć się już w ten piątek, a więc 17. maja 2024 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Jeżeli macie ochotę obejrzeć mecz na żywo w TV, to transmisję znajdziecie w serwisie Viaplay. Aplikację tego wydawcy zainstalujecie na telewizorach z funkcją SMART. 

Southampton – WBA gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przechodzę teraz do tematu streamów online, ponieważ również w taki sposób będzie można zobaczyć starcie Southampton z WBA na żywo! Transmisja w sieci będzie dostępna u polskich bukmacherów, w tym u tego najpopularniejszego, czyli STS TV! Tam wystarczy zalogować się na swoje konto i obstawić dowolny kupon nawet za 2 PLN. Po spełnieniu tych warunków będzie można obejrzeć całe spotkanie baraży o awans do Premier League na żywo. Pod spodem więcej informacji na ten temat i instrukcja skorzystania ze streamu online u bukmachera STS:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Southampton – WBA i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Southampton – WBA?

Mam nadzieję, że w artykule znaleźliście informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób oglądać spotkanie Southampton – WBA. Oczywiście transmisja będzie dostępna w serwisie Viaplay i na nowych telewizorach włączycie ją bez problemu. Jeżeli chcecie jednak skorzystać z darmowej i legalnej opcji, to polecam przedstawioną wyżej alternatywę w STS TV. Ostatecznie wybór co do transmisji z tego starcia pozostawiam Wam i na koniec zachęcam do sprawdzenia innych transmisji u bukmacherów. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze