Southampton – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.11.2022

Adam Arnstrong w meczu z Bournemouth

Gdzie oglądać Southampton – Newcastle? W niedzielne popołudniu, na St. Mary’s Stadium dojdzie do bardzo interesującej potyczki pomiędzy tamtejszym klubem Southampton, a rewelacyjnym ostatnio zespołem Newcastle. Z pewnością wielu kibiców Premier League i nie tylko, zechce zobaczyć wspomniany mecz na żywo, ale gdzie i jak znaleźć transmisję z jego przebiegu? Zapraszam do tekstu, w którym odpowiem na to pytanie.

Spotkanie Southamptonu z Newcastle odbędzie się w niedzielę i będzie pojedynkiem w ramach 15. serii gier Premier League. Starcie to będzie można zobaczyć w serwisie Viaplay, jednak do tego potrzebne jest założenie konta. O szczegółach tej oferty piszę poniżej:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz  Southampton – Newcastle
baner viaplay na PL

Southampton – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Jak wspomniałem powyżej, mecz Southamptonu z Newcastle będzie transmitowany w serwisie Viaplay, a co za tym idzie, będzie można zobaczyć owe starcie na żywo w TV! Wszystko co potrzeba wiedzieć o procesie rejestracji wyjaśniłem powyżej, zaś samo spotkanie odbędzie się w niedzielę, 6. listopada o godzinie 15:00 polskiego czasu!

Southampton – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

Potyczka Southamptonu z Newcastle będzie dostępna na platformie Viaplay, która jest jedyną, legalną opcją na obejrzenie omawianego spotkania! Powyżej wyjaśniłem, w jaki sposób zarejestrować się w tym serwisie, a sam proces zakładania konta jest naprawdę krótki i umożliwi Wam oglądanie wszystkich meczów Premier League w sezonie 2022/23. Poza tym w Viaplay jest oczywiście wiele innych, ciekawych rozgrywek i meczów piłkarskich. Jeśli macie ochotę dodać sobie nieco emocji do oglądania streamu z meczu Southampton – Newcastle, to warto obstawić kupony – sprawdźcie naszą analizę i typy na ten, konkretny mecz!

Gdzie oglądać Southampton – Newcastle?

Korzystanie z oferty operatora Viaplay, otrzymujecie wiele opcji odnośnie oglądania meczu na St. Mary’s Stadium. W serwisie tym będzie można zobaczyć to spotkanie za pomocą telefonu z systemem IOS lub Android, ale także na komputerze, laptopie, czy TV z funkcją SMART! Na koniec zachęcę Was jeszcze do sprawdzenia, gdzie oglądać wszystkie mecze Premier League. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze