Gdzie obejrzeć mecz Southampton – Manchester City? Właśnie o tym więcej piszemy niżej, gdyż będziesz mógł to zrobić w Fortunie. Starcie Świętych z Obywatelami dla polskich kibiców powinno być atrakcyjne. W końcu najlepsza drużyna z Anglii zmierzy się z zespołem Polaka. Kto zgarnie bardzo ważny komplet punktów?

southampton, city, fortuna
fot. fortuna

Southampton – Manchester City, gdzie oglądać

W FA Cup dzisiaj dojdzie m.in. do meczu Southampton – Manchester City. Gospodarze nie są na aż tak uprzywilejowanej pozycji, żeby uważać ich za równorzędnych rywali, ale na pewno stać ich tutaj na zaskoczenie przeciwników. Bezpośrednie starcie tych drużyn powinno więc być bardzo ciekawe. Szczególnie dla Polskich kibiców, bo w barwach Soton gra Bednarek. Jego zespół jednak czeka bardzo trudna przeprawa, bo Obywatele są lepsi pod wieloma względami. Zastanawiasz się więc, gdzie oglądać mecz Southampton – Manchester City? Będzie to możliwe m.in. w Fortunie oraz w Eleven Sports 3!

Southampton – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć mecz Southampton – Manchester City w telewizji? Taką możliwość dostaniesz m.in. w Eleven Sports 3 – płatnym kanale sportowym od Eleven. Dostęp do niego uzyskasz poprzez kablówkę. Istnieją jednak inne sposoby, jak np. Fortuna, a więcej o tym piszemy dokładnie niżej, gdzie tłumaczymy, jak uzyskać dostęp. Zanim jednak do tego przejdziemy, to zobacz, jakie są bonusy bukmacherskie dostępne dla Ciebie!

Southampton – Manchester City, transmisja za darmo

Transmisja online za darmo z meczu Southampton – Manchester City będzie dostępna w Fortunie. Warto jednak zaznaczyć, że musisz spełnić kilka warunków, ale te nie powinny być problemem, jak będziesz postępował według naszej instrukcji, wtedy wszystko powinno być jasne:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon (bez ryzyka)
  4. Poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Zadbaj, żeby mieć dodatnie saldo na koncie
  6. Oglądaj mecz

Southampton – Manchester City, transmisja online

Co trzeba jeszcze wiedzieć o starciu tych drużyn pod kątem tego, gdzie oglądać mecz Southampton – Manchester City? Transmisja online będzie prowadzona w Fortuna TV. Warto podkreślić, że bukmacher ma swoją aplikację na telefony, z której możesz skorzystać. To świetne rozwiązanie dla osób, które zdecydują się na obejrzenie tej rywalizacji.

Southampton – Manchester City, szanse na zwycięstwo

Gdzie oglądać mecz Southampton – Manchester City to jedna kwestia, a warto poruszyć jeszcze sytuacje obu ekip. Gospodarze nie grają na miarę swojego potencjału i regularnie tracą punkty. Za to goście prezentują się świetnie i pewnym krokiem zmierzają po kolejne mistrzostwo kraju. Czy drużynie Jana Bednarka uda się wygrać mecz?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 03:03.

Zdjęcie: pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Southampton - Manchester City?

Spotkanie Southampton - Manchester City będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports 3 i Fortunie.

O której Southampton zagra z City?

Southampton zmierzy się z City już o godzinie 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze