Southampton – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.05.2023

Mohammed Salisu

Gdzie oglądać mecz Southampton – Fulham? W sobotę o 16:00 odbędzie się mecz Southampton z Fulham. Jeżeli chciałbyś rzucić okiem na ten pojedynek, to przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Southampton – Fulham, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Southampton z Fulham odbędzie się 13 maja 2023 o godzinie 16:00, a miejscem jego rozgrywania będzie St. Mary’s Stadium. Gospodarze są już o krok od oficjalnego spadku z Premier League, lecz mają jeszcze resztkę nadziei, którą uda się zachować w przypadku zwycięstwa. Jak potoczy się ten mecz? Kliknij typy piłkarskie i sprawdź nasze propozycje typów! Jeśli chodzi natomiast o transmisję TV, to niestety nie będzie ona dostępna. Masz jednak możliwość, by skorzystać ze streamu online!

Southampton – Fulham: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten można obejrzeć w platformie streamingowej Viaplay, która oferuje swoim klientom dostęp do transmisji online wszystkich meczów angielskiej Premier League. Jak otrzymać dostęp do Viaplay i oglądać zmagania piłkarskie? Oto krótka instrukcja:

  1. Załóż konto w Viaplay z linku https://www.zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Wykup subskrypcję
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Wybierz interesujący Cię mecz
  6. Oglądaj na ekranie dowolnego urządzenia z dostępem do sieci!

Gdzie oglądać Southampton – Fulham?

Mecz Southampton – Fulham obejrzysz na żywo w Viaplay. Warto pamiętać, że serwis ten może z powodzeniem zastąpić klasyczną telewizję, ponieważ mecze możesz oglądać m.in. na telewizorze ze Smart TV! Jeśli jednak nie masz możliwości, by śledzić mecze w domu, transmisje możesz „zabrać ze sobą” i cieszyć się nimi za pomocą urządzenia mobilnego! Jeśli chcesz mieć bogaty wybór starć do oglądania, sprawdź bukmacherów z transmisjami online. Przeczytaj też opinie o polskich bukmacherach!

Obrazek w tle: fot. Nigel Bramley / Focus Images / MB Media / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze