Słowenia – Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.03.2024

Joao Palhinha podczas meczu

Gdzie oglądać Słowenia – Portugalia? Spotkania z udziałem reprezentacji Portugalii cieszą się gigantyczną popularnością i zainteresowaniem. Wszak ekipa trenera Martineza gra bardzo ofensywną i ciekawą piłkę! Tym razem zmierzy się ona towarzysko ze Słowenią, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób legalnie obejrzeć ten sparing na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów!

Słowenia – Portugalia na żywo w TV

Portugalia, jak i Słowenia są już pewne udziału w Mistrzostwach Europy 2024 i rozpoczęły przygotowania do zbliżającego się turnieju w Niemczech. Oczywiście większość kibiców interesuje się ich sparingiem ze względu na grającą bardzo ofensywny i ciekawy dla oka futbol drużynę gości. Sam mecz zaplanowany został na 26. marca 2024 roku i rozpocząć ma się punktualnie o godzinie 20:45 naszego czasu. I w tym miejscu znakomita informacja, a mianowicie spotkanie w Ljubljanie zostanie pokazane aż na dwóch kanałach telewizyjnych! Będzie to Polsat Sport Extra, oraz Polsat Sport Premium 4. A co wiadomo o legalnych streamach online w sieci?

Słowenia – Portugalia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak najpewniej dobrze wiecie, poza transmisjami w telewizji, są również inne opcje, dzięki którym można oglądać spotkania piłkarskie. I w przypadku rywalizacji Słowenii z Portugalią, będzie można z takowej skorzystać, a zatem włączyć to spotkanie w Internecie. Nie mówimy jednak w tym miejscu o żadnych pirackich stronach, ale o legalnej i oficjalnej platformie telewizji Polsat, a więc serwisie Polsat Box Go. Na pewno minusem jest fakt, że dostęp do usług jest w tym przypadku płatny, lecz jeśli jesteście zainteresowani meczem Słowenia – Portugalia to z pewnością warto rozważyć zakup odpowiedniego pakietu. Darmowe transmisje ciekawych spotkań znajdziecie natomiast chociażby w Totalbet TV!

Gdzie oglądać Słowenia – Portugalia?

Wyżej przedstawiłem dwie legalne i bezpieczne opcje, z wykorzystaniem których bez problemu obejrzycie rywalizację Słowenii z Portugalią. W tym celu skorzystać będziecie mogli zarówno z transmisji w TV, jak i streamu online w Polsat Box Go! Zaznaczę jednak, że darmowa będzie tylko transmisja na kanale Polsat Sport Extra, a pozostałe opcje wymagają zapłacenia dodatkowych pieniędzy. Mimo to życzę jak największych emocji, a na sam koniec przedstawiam jeszcze aktualne kursy bukmacherskie na to starcie. Powodzenia!

Słowenia
Mar 26, 2024
20:45
Portugalia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22:23, 25 marca 2024 22:23.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze