Gdzie oglądać mecz Słowenia – Polska? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. W ćwierćfinale Eurobasketu reprezentacja Polski zagra dzisiaj ze Słowenią. Trzeba więc uczciwie przyznać, że jakikolwiek inny wynik niż gładkie zwycięstwo Słoweńców będzie sporą niespodzianką. Jak zaprezentują się Biało-Czerwoni?

Gdzie oglądać mecz Słowenia – Polska za darmo? Możesz to zrobić m.in. w TVP Sport, które będzie transmitować tę rywalizację. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30, ale wcześniej czeka nas jeszcze krótkie studio. Tutaj warto podkreślić, że oprócz TVP, rywalizację tych ekip pokaże także CT sport.

Słowenia – Polska, transmisja na żywo w TV

Co jeszcze warto wiedzieć o spotkaniu Słowenia – Polska? W telewizji będziesz mógł je odpalić na kanale TVP Sport. Niewątpliwie to Słoweńcy są tutaj faworytami, co akurat chyba nikogo nie dziwi. W końcu na papierze jest to o wiele lepsza drużyna, która nie powinna mieć problemów z ograniem rywali. W internecie rywalizacja tych ekip będzie pokazana na stronie TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Słowenia – Polska: transmisja i stream online za darmo

Zanim włączysz stream online za darmo z meczu Słowenia – Polska, to warto poznać kilka faktów na temat tego starcia. Niewątpliwie faworytem jest Słowenia, które ma same gwiazdy w składzie i w koszykówce jest o wiele lepsza niż Biało-Czerwoni. Nasi rodacy już i tak sporo zrobili wychodząc z grupy dość pewnie, a następnie ogrywając Ukrainę w 1/8. Teraz jednak czeka ich niesamowicie trudne wyzwanie. Zwycięzca tej rywalizacji zagra w półfinale z lepszym z pary Francja – Włochy, więc czeka nas ciekawy pojedynek w 1/2 finału Eurobasketu.

Gdzie oglądać Słowenia – Polska?

To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w aplikacji na TV, telefony i tablety od TVP SPORT, a także w przeglądarce. Masz więc sporo możliwości i to od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. Przy okazji nie zapomnij sprawdzić, jakie są nasze typy bukmacherskie. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ grając razem z nimi możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania i kibicowania!
 
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie Słowenia - Polska?

Mecz Słowenia - Polska możesz obejrzeć w TVP SPORT.

O której Słowenia zagra z Polską?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze