Słowenia – Finlandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.10.2023

Piłkarz Słowenii przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Słowenia – Finlandia? Jednym z ciekawszych, zaplanowanych na sobotę, meczów w ramach eliminacji do Euro 2024 będzie batalia Słowenii z Finlandią. Obydwa zespoły wciąż biją się o wyjazd do Niemczech, a ich bezpośrednie spotkanie powinno dostarczyć wielu emocji! Jeżeli uważacie podobnie jak ja, a nie wiecie, gdzie oglądać Słowenia – Finlandia, to zapraszam do sprawdzenia poniższego tekstu.

Słowenia – Finlandia na żywo w TV

Spotkanie Słowenii z Finlandii zapowiada się bardzo ciekawie, a to między innymi za sprawą obecnej sytuacji obu drużyn, które plasują się w czołówce grupy H i walczą z Danią i Kazachstanem o awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w Niemczech. Nie dziwi zatem, że zainteresowanie tym starciem jest duże, a pozostając w tym temacie, warto wiedzieć, że mecz ten rozpocznie się 14. października 2023 roku o godzinie 18:00 naszego czasu. Dobrą informacją dla kibiców jest ta, że transmisja w TV będzie w Polsce dostępna i znajdziemy ją na kanale Polsat Sport Premium 1.

Słowenia – Finlandia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Porządny tekst o transmisji ze spotkania piłkarskiego nie może obejść się bez kwestii streamów online. Coraz więcej kibiców korzysta bowiem z tego rodzaju transmisji i lubi oglądać mecze w sieci. Spotkanie Słowenia – Finlandia będzie dostępne właśnie w formie streamu online. Taką transmisję znajdziemy w Polsat Box Go, jednak gorszą informacją jest ta, że dostęp do tego serwisu nie jest darmowy, ale wymaga zapłacenia kilkudziesięciu złotych. Być może zarobicie je, obstawiając spotkania eliminacji do Euro! Poniżej aktualne kursy na mecz Słowenia – Finlandia:

Gdzie oglądać Słowenia – Finlandia?

Wychodzi zatem na to, że z dostępem do transmisji ze starcia Słowenia – Finlandia nie będzie żadnego problemu i mecz ten będzie dostępny na żywo zarówno w TV, jak i w Internecie, za sprawą streamu online. Niestety osoby nie korzystające na co dzień z usług Polsatu, będą musiały dodatkowo zapłacić za dostęp do tej rywalizacji. Warto sprawdzić jednak transmisje u bukmacherów, bo tam znajdziecie ciekawe mecze piłkarskie na żywo i za darmo! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze