Słowenia – Dania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.06.2024

Rasmus Hojlund podczas meczu

Gdzie oglądać Słowenia – Dania? Wszyscy kibice piłki nożnej w Polsce wyczekują już pierwszego starcia Biało-Czerwonych! W niedzielę na Euro 2024 odbędą się jednak również inne starcia, a w tym ciekawie zapowiadająca się rywalizacja Słowenii z Danią! W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz w ramach zmagań grupy D. Zachęcam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Słowenia – Dania na żywo w TV

Reprezentacje Słowenii i Danii całkiem niedawno mierzyły się ze sobą, bo przecież podczas eliminacji do Euro 2024 trafiły one do tej samej grupy! Wówczas w dwumeczu lepsza okazała się reprezentacja ze Skandynawii, która w sumie zainkasowała ze Słowenią 4 oczka. Tym razem stawka spotkania będzie zdecydowanie wyższa, a sam mecz zapowiada się świetnie! Start zmagań został wyznaczony na 16. czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 naszego czasu. Jeśli chodzi o transmisję na żywo w TV, to takowa będzie dostępna i to całkowicie za darmo! Odnajdziemy ją na TVP 2, oraz na TVP Sport! A jak wyglądają przewidywania i kursy bukmacherów na interesujące nas spotkanie?

Kursy na zwycięstwo

LVbet
5.15
Słowenia
3.60
remis
1.75
Dania
Zagraj!

Słowenia – Dania, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiemy już o transmisji w telewizji, to powiedzmy sobie również o innej bardzo popularnej opcji oglądania meczów piłkarskich na żywo. Mam tu oczywiście na myśli internetowe streamy online! Rywalizacja Słowenii z Danią dostępna będzie do zobaczenia właśnie w takiej formie i również całkowicie za darmo! Wspomniany stream online znajdziemy na stronie sport.tvp.pl i aby obejrzeć omawiane zawody, nie trzeba będzie nawet zakładać konta! Wystarczy, że stream online włączymy kilka minut przed rozpoczęciem meczu i obejrzymy kilka reklam. Potem będziemy mogli obejrzeć 90 minut zmagań za darmo, z polskim komentarzem i w jakości HD! Na marginesie, z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie zyskać teraz rekordowy zakład bez ryzyka u bukmachera STS – jego kwota wyniesie aż 150 PLN!

Oferta powitalna STS

Gdzie oglądać Słowenia – Dania?

Podsumowując zatem treść tego artykułu, okazuje się, że starcie Słowenii z Danią będzie w Polsce dostępne dla kibiców w różnych formach i za darmo! Transmisję w TV znajdziemy na dwóch kanałach, czyli na TVP 2 i TVP Sport. Jeśli idzie natomiast o stream online w Internecie, to wchodząc na stronę sport.tvp.pl zdołamy zobaczyć tam rywalizację Słowenia – Dania na żywo po obejrzeniu kilku reklam! Nic, tylko zasiąść do odbiornika i emocjonować się spotkaniem fazy grupowej Euro 2024. Polecam nasze pozostałe transmisje u bukmacherów i trzymam kciuki za wielkie emocje w niedzielny wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze