Słowenia – Armenia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.06.2024

Piłkarz Słowenii po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Słowenia – Armenia? We wtorek rozegrane zostaną ciekawe spotkania towarzyskie reprezentacji, a jednym z nich będzie rywalizacja Słowenii z Armenią! W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, czy w Polsce będzie można obejrzeć to starcie, a jeśli tak, to w jaki sposób i na jakich platformach! Zainteresowanych zapraszam zatem do lektury.

Słowenia – Armenia na żywo w TV

Rywalizacja Słowenii z Armenią będzie oczywiście meczem towarzyskim, który stanowi część przygotowań gospodarzy do zbliżającego się Euro 2024. Oczywiście goście na turniej w Niemczech nie pojadą, jednak dla nich absolutnie każde starcie reprezentacji jest wielkim świętem. Sama batalia ma rozpocząć się 4. czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego. W tym miejscu kiepska informacja, a mianowicie brak dostępu do transmisji na żywo w TV z tego starcia. Niektóre mecze towarzyskie pokazywane są na sportowych kanałach Polsatu, jednak tej konkretnej potyczki tam nie znajdziemy.

Słowenia – Armenia, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Na marginesie, polecam zerknąć na nasze typy Euro 2024, a tymczasem przechodzę do kwestii streamów online. Coraz większe grono kibiców ogląda mecze piłkarskie właśnie w formie transmisji w Internecie. Niestety jednak rywalizacji Słowenii z Armenią nie będziemy w stanie zobaczyć z żadnego legalnego źródła w sieci. Na ten moment brakuje również informacji o ewentualnych streamach online u bukmacherów. Abstrahując na momencik od tematu transmisji, pod spodem znajdziecie aktualne kursy bukmacherskie na starcie Słowenia – Armenia:

Kursy na zwycięstwo

Betfan
1.41
Słowenia
Zagraj!
STS
4.70
X
Zagraj!
LVbet
8.00
Armenia
Zagraj!

Gdzie oglądać Słowenia – Armenia?

Zmierzając zatem do podsumowania tego krótkiego artykułu, dochodzimy do dość smutnej i rozczarowującej konkluzji. Na moment pisania tego tekstu, nie ma informacji na temat żadnej transmisji w TV, ani streamu online z batalii Słowenii z Armenią. Wiele gier towarzyskich pokazywanych jest na sportowych antenach Polsatu, jednak w tym konkretnym przypadku podobnej możliwości niestety zabraknie. Ze swojej strony polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie wiele ciekawych sparingów na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze