Słowacja – Walia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.06.2024

Juraj Kucka

Gdzie oglądać mecz Słowacja – Walia? W niedzielę rozegrany zostanie towarzyski mecz Słowacji z Walią przed Euro 2024. Jeżeli masz ochotę prześledzić to starcie w TV oraz internecie, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie znaleźć transmisję i stream online

Słowacja – Walia, transmisja na żywo w TV

Starcie Słowacji z Walią odbędzie się w niedzielę 9 czerwca 2024 o godzinie 20:45 na stadionie w Trnawie. W teorii faworytami tej rywalizacji będą gospodarze, którzy przygotowują się do Euro 2024, podczas gdy Walijczycy nie pojadą na ów turniej. Oba zespoły mają jednak zbliżony potencjał, więc czeka nas bardzo ciekawa rywalizacja. Transmisja TV tego meczu nie będzie nigdzie dostępna.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Słowacja - Walia
Superbet
1
2,15
X
3,30
2
3,50
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Słowacja – Walia: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten nie będzie możliwy do obejrzenia również przez stream, ponieważ żaden nadawca ani bukmacher nie poinformowali o dostępnej transmisji. Warto jednak sprawdzić bogatą ofertę transmisji u bukmacherów, dzięki którym możesz śledzić mecze przez internet za darmo!

Gdzie oglądać Słowacja – Walia?

Transmisja meczu Słowacja – Walia nie będzie nigdzie dostępna. Dalej jednak możesz obstawić wynik tego pojedynku u bukmachera. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, skorzystaj z atrakcyjnego tygodnia bez ryzyka na start! Zarejestruj się z naszym kodem ZAGRANIE, obstawiaj przez tydzień i odbierz zwrot przegranych w tym czasie pieniędzy! Zwrot nie obejmuje podatku od gry, jego maksymalna wysokość to 3500 PLN i ma on formę freebetu. Pamiętaj też, że na Zagranie.com znajdziesz zawsze aktualne typy na Euro 2024! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze