Gdzie oglądać mecz Slavia Praga – Raków Częstochowa? O tym piszemy w poniższym artykule. W czwartek w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy wicemistrzowie Polski zagrają na wyjeździe ze Slavią i spróbują obronić jedno bramkową zaliczkę. Czy to się im uda i znajdą się w fazie grupowej LKE?

Spotkanie wicemistrza Polski ze Slavią w ramach ostatniej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT. Tak, jak poprzednie etapy, tak ten także zostanie pokazany w TVP całkowicie za darmo!

Przy okazji sprawdź jednak też transmisje live u bukmacherów, bo dzięki nim możesz oglądać mecze za darmo – warto zerknąć na to rozwiązanie przed nadchodzącym sezonem!

Slavia Praga – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Transmisję na żywo w TV z meczu Slavia Praga – Raków Częstochowa obejrzysz w TVP SPORT. Co prawda trzeba pamiętać, że ta stacja jest dostępna w płatnym pakiecie, ale jeżeli masz telewizor ze Smart TV, to możesz pobrać aplikację na TV od TVP SPORT i w niej będziesz mógł oglądać to starcie. Jedyne co jest wymagane, to stabilne podłączenie do internetu.

Slavia Praga – Raków Częstochowa: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Slavia Praga – Raków Częstochowa? O tym pisaliśmy wyżej i warto się tym zainteresować, bo jest to całkowicie darmowa opcja, a wicemistrzowie Polski grają świetny futbol. Przed tygodniem Raków wyglądał solidnie i bez żadnych problemów pokonał rywali. Teraz Częstochowian czeka trudniejsza przeprawa, ponieważ zagrają na wyjeździe, ale na pewno nie można z góry ich przekreślać!

Gdzie oglądać Slavia Praga – Raków Częstochowa?

Gdzie oglądać stream online z meczu Slavia Praga – Raków Częstochowa? Będziesz mógł to zrobić na kilku urządzeniach, w tym np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od TVP SPORT na swoje urządzenie i zapewnić mu stabilny dostęp do internetu. Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Slavia - Raków?

Spotkanie Slavii z Rakowem będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT.

O której Slavia zagra z Rakowem?

Slavia zmierzy się z Rakowem już o godzinie 19:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze