Slavia Praga – AS Roma: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.11.2023

Nicola Zalewski, David Doudera

Gdzie oglądać mecz Slavia Praga – AS Roma? Jednym z czwartkowych meczów w 4. kolejce fazy grupowej Ligi Europy będzie rywalizacja Slavii z Romą. Jeżeli chcesz obejrzeć ten mecz w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie oglądać transmisję oraz stream online.

Slavia Praga – AS Roma, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Slavii z Romą rozegrany zostanie na Fortuna Arena w Pradze o godzinie 18:45. Przed dwoma tygodniami w poprzednim meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2-0 dla Rzymian. Teraz szanse na wygraną w przypadku obu zespołów są niemalże równe, o czym świadczą widoczne niżej kursy bukmacherskie. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, niestety nie będzie takiej możliwości. Dostępne są jednak streamy online, o czym więcej przeczytasz ciut niżej.

Slavia Praga – AS Roma: transmisja i stream online za darmo

Jeśli zależy Ci na obejrzeniu tego pojedynku, jego stream online znajdziesz w Viaplay. W ofercie tego serwisu streamingowego dostępne są transmisje live wszystkich meczów Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Wraz z końcem 2023 roku Viaplay wycofuje się jednak z Polski, więc należy oczekiwać informacji o przeniesieniu praw mediowych na inne podmioty. Zachęcam przy okazji do sprawdzenia oferty transmisji u bukmacherów.

Gdzie oglądać Slavia Praga – AS Roma?

Slavia Praga – AS Roma obejrzysz w Viaplay. Jeśli masz swoje typy na ten mecz i zastanawiasz się, gdzie warto je obstawić, to duży wybór zakładów dostępny jest w TOTALbet. Jeżeli natomiast nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z kodem ZAGRANIE i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Zagraj swój pierwszy kupon i odbierz zwrot w przypadku niepowodzenia.

totalbet zbr

Obrazek w tle: fot. Alfredo Falcone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze