Dzisiaj w Ekstraklasie czekają nas cztery spotkania, a jednym z nich będzie starcie Śląsk Wrocław – Wisła Kraków. Może być to walka o utrzymanie dla tych drużyn, ponieważ w tabeli dzielą je tylko trzy oczka. Która z ekip zgarnie ważne zwycięstwo i znacznie poprawi swoją sytuację w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym popołudniem, a tymczasem zobacz, gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Wisła Kraków!

baner od ewinner na canal+ online

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, gdzie oglądać

W poniedziałek w ramach 29 kolejki Ekstraklasy dojdzie do spotkania pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Wisłą Kraków, czyli starcia dwóch drużyn, które w sezonie 2021/2022 są dość słabe i walczą o utrzymanie. Spadek jakiejkolwiek z nich byłby sporym zaskoczeniem, ale może okazać się faktem. Biała Gwiazda ma obecnie jedynie 28 punktów na koncie i jest na 16 miejscu w tabeli. Dwie lokaty wyżej z 31 oczkami znajduje się Śląsk, który zdecydowanie nie może być pewien utrzymania się, więc bezpośrednie starcie tych ekip na pewno nie będzie nudne. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Wisła Kraków!

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

PKO Ekstraklasa w sezonie 2021/2022 regularnie nam funduje sporo emocji i tak też powinno być tym razem. Transmisja w TV ze spotkania Śląsk Wrocław – Wisła Kraków będzie dostępna w Canal+ Sport oraz w Canal+ Sport 3, a więc masz kilka opcji, aby obejrzeć rywalizację pomiędzy tymi ekipami. Jeżeli nie masz telewizji, to starcie pomiędzy tymi drużynami odpalisz także w Canal+ Online!

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, online na żywo za darmo

Mecz Śląsk Wrocław – Wisła Kraków będziesz mógł obejrzeć online w Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem odbierzesz specjalny voucher, który da Ci dostęp na aż 30 dni. Jak odebrać taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w tym miejscu:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, transmisja online

Transmisja online z meczu Śląsk Wrocław – Wisła Kraków będzie do obejrzenia także  w aplikacji na telefony od Canal+ Online, a więc opcji jest kilka i bez problemu powinieneś znaleźć coś dla siebie, żeby obejrzeć stream online. Pamiętaj też, że do odebrania są specjalne zakłady bez ryzyka, a grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania tego spotkania!

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo ma Śląsk Wrocław, ale na pewno Wisła jest w stanie tutaj wygrać i opuścić strefę spadkową. Rywalizacja tych drużyn na pewno nie będzie nudna dla kibiców!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:01.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Śląsk - Wisła?

Rywalizację tych ekip obejrzysz w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ Online.

O której Śląsk zagra z Wisłą?

Mecz Śląska z Wisłą zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze