Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Widzew Łódź? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Śląsk zagra z Widzewem już o godzinie 20:00, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, co wiadomo o transmisji. Śląsk na papierze to faworyt, ale czy Widzew sprawi nam niespodziankę?

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Widzew Łódź za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z tego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Śląsk Wrocław – Widzew Łódź będzie ostatnim spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Widzew nie powalczy o komplet punktów. Śląsk na papierze ma wiele argumentów, a te jeszcze będzie musiał zamienić na gole i w efekcie komplet punktów.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na kanale telewizyjnym tej stacji będziesz mógł obejrzeć to starcie, które zostanie pokazane na Canal+ Sport 3. Transmisja rozpocznie się chwilę przed godziną 20:00, a już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać Ekstraklasę.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja online

Transmisja online z meczu Śląsk Wrocław – Widzew Łódź będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Śląsk Wrocław, ale wiemy, że ten nie najlepiej zaczął sezon. Widzew jest w podobnej sytuacji, więc bezpośrednie starcie będzie interesujące.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze