Śląsk Wrocław – Stal Mielec: 200 zł bonusu za wygraną Śląska

Bonus Superbet za zwycięstwo Śląska

W piątkowy wieczór czekają nas kolejne emocje związane z polską Ekstraklasą. Do walki o punkty stanie między innymi wicelider tabeli – Śląsk Wrocław, który podejmie przed własną publicznością 8. ekipę trwającego sezonu, Stal Mielec. Oczywistym faworytem są gospodarze, a z okazji tego pojedynku, Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Więcej na ten temat przeczytasz poniżej.

200 PLN za zwycięstwo Śląska od Superbet

Freebet 200 PLN za zwycięstwo Śląska ze Stalą Mielec od Superbet!

Podopieczni Jacka Magiery w tym sezonie są naprawdę mocni. Do tej pory zgromadzili 41 punktów i razem z Jagiellonią prowadzą w ligowej tabeli. Co prawda w pierwszym spotkaniu 2024 roku przegrali u siebie z Pogonią, ale teraz czeka ich dużo łatwiejszy rywal. Mianowicie Stal zajmuje 8. miejsce z 25 oczkami na koncie. Wydaje się więc, że forma i atut własnego boiska powinny zadziałać na korzyść Wrocławian. A jeżeli chciałbyś obstawić ten pojedynek, ale nie masz jeszcze konta w Superbet, to warto skorzystać z akcji tego operatora. Mianowicie wystarczy przejść przez rejestrację z kodem, a także spełnić wymogi Superbetu. W zamian otrzymasz freebet 200 PLN – jeśli oczywiście Śląsk wygra ze Stalą. A poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku. Oto ona:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Dokonaj premierowego depozytu o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw pierwszy kupon SOLO na wygraną Śląska ze Stalą
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  6. Jeśli Śląsk wygra, otrzymasz freebet o wartości 200 PLN!
  7. Szczegóły na temat tej akcji znajdziesz w regulaminie promocji

Powyżej znajdziesz skrócony opis promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków opisanej akcji, zajrzyj w podlinkowany regulamin lub skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze