Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście, gdzie dokładnie to tłumaczymy. Goście są tutaj ogromnymi faworytami, co widać m.in. po kursach. Wicemistrzowie Polski będą nieco osłabieni, ale to nie powinno wpłynąć mocno na ich grę.

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa za darmo? Niestety, ale nie będzie to możliwe, ponieważ nie ma możliwości uzyskania darmowego dostępu do Canal+ Sport, a to jedyny serwis, który ma w ofercie Ekstraklasę. Obserwuj jednak naszą stronę, ponieważ być może w przyszłości będzie na to szansa!

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa? Na to już poznałeś odpowiedź. Teraz czas na przedstawienie kwestii związanej z TV. To spotkanie będzie puszczone w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Sama transmisja rozpocznie się z kolei już o godzinie 15:00, więc masz czas, żeby zapoznać się z naszymi typami bukmacherskimi – te są dostępne za darmo i warto z nich skorzystać!

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa będzie dostępna w Canal+ – gdzie dokładnie możesz odpalić to spotkania? Stream online ma być dostępny na stronie Canal+, którą możesz odpalić na każdej przeglądarce, a także w aplikacjach na telefony i tablety. Nie zapomnij, że będziesz mógł skorzystać też ze Smart TV, ale przy każdej z tych opcji musisz mieć stabilne podłączenie do internetu.

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa?

Mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa zaplanowano na godzinę 15:00, ale nieco wcześniej czeka nas jeszcze studio przedmeczowe. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma tutaj Raków, co akurat nas nie dziwi. Ten podejdzie do tej rywalizacji nieco osłabiony i zdemotywowany po czwartkowym spotkaniu ze Slavią Praga.

Raków mimo wszystko jest znacznie lepszy niż Śląsk, więc nie powinien tutaj mieć problemów z ugraniem trzech punktów i musi w to celować, jeżeli faktycznie chce zdobyć mistrzostwo kraju!

Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze