Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Erik Exposito przy piłce

Powraca PKO BP Ekstraklasa, a wraz z nią szalenie ciekawe mecze polskich klubów i promocje bukmacherskie! W hicie 20. kolejki Śląsk Wrocław podejmie Pogoń Szczecin, a bukmacher Superbet zaproponował nowym graczom aż 300 PLN bonusu za trafne wytypowanie wyniku tego starcia! Wszystkie informacje i zasady promocji w poniższym tekście.

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

Rywalizacja Śląska z Pogonią jawi się jako najciekawsze spotkanie pierwszej kolejki Ekstraklasy po zimowej przerwie. Superbet nowym typerom proponuje aż 300 PLN bonusu za założenie konta z naszym kodem i obstawienie wyniku omawianej batalii! Jak skorzystać z takiej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wbrew pozorom, o wskazanie faworyta rywalizacji 20. kolejki nie tak prosto. Śląsk jest oczywiście liderem po rundzie jesiennej, jednak Pogoń w ostatnich meczach ligowych prezentowała się naprawdę dobrze! Dlatego też do Was należy decyzja, jaki wynik meczu obstawicie – za trafienie takiego zakładu można zgarnąć aż 300 PLN bonusu. Życzę zatem powodzenia i samych zielonych kuponów!

W tekście przedstawiono skrócony opis promocji bukmachera Superbet. W przypadku niejasności, napisz do nas lub wejdź na stronę bukmachera i zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze