Śląsk Wrocław – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.11.2022

Kapustka w meczu z Lechią

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Legia Warszawa? Jak mniemam, oddani PKO BP Ekstraklasie kibice nie mogą doczekać się niedzielnego spotkania pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Legią Warszawa! Mecz ten powinien być hitem trwającej, 17. kolejki naszej ligi i z pewnością warto będzie go obejrzeć na żywo! Gdzie znajdziemy transmisję z tego starcia i kiedy się ona rozpocznie? Zapraszam serdecznie do sprawdzenia.

Jak już wspomniałem, rywalizacja Śląska z Legią to mecz 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Prawa transmisyjne do pokazywania tych rozgrywek na żywo posiada stacja Canal+, a dzięki naszej współpracy z tym operatorem możecie zaoszczędzić blisko 150 PLN! O szczegółach przeczytacie poniżej:

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z naszego linku: https://zagranie.com/go/canalplusonline/
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej na 6 miesięcy
  4. Zaoszczędź aż 144 PLN w porównaniu do miesięcznej oferty
  5. Ciesz się emocjami piłkarskiej Ekstraklasy!

Śląsk – Legia, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem w powyższym akapicie, ostatnie spotkanie 17. kolejki Ekstraklasy, a więc mecz Śląska z Legią będzie można zobaczyć na sportowych antenach Canal+. Jeśli interesuje Was transmisja w TV, to również istnieje taka opcja – omawiana potyczka zostanie pokazana na kanale Canal+ Sport i Canal+ Sport 3!

Śląsk – Legia: transmisja i stream online za darmo

Przed włączeniem dostępnej w Canal+ transmisji z meczu Śląska z Legią, warto zapoznać się z aktualną formą i sytuacją obu ekip – tu znajdziecie takie informacje! Wracając do tematu streamów online, wspomniany przed momentem Canal+ oferuje dostęp nie tylko do wszystkich potyczek PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2022/23, ale na jego antenach zobaczycie wiele innych, topowych lig piłkarskich! Wszystko to jest oczywiście całkowicie legalne i bezpieczne!

Gdzie oglądać Śląsk – Legia?

Korzystając z przedstawionej w tym tekście oferty Canal+, zyskujecie mnóstwo możliwości do oglądania wybranych przez Was gier PKO BP Ekstraklasy! I tak rywalizację Śląska z Legią zobaczycie nie tylko na TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy telefonie z aplikacją mobilną! Na koniec zaproszę Was jeszcze do sprawdzenia naszych analiz i typów związanych z rozpoczynającym się lada moment mundialem w Katarze! Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze