Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać mecz Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to szczegółowo opisujemy niżej. Rywalizację tych ekip będziesz mógł odpalić m.in. w Polsat Box Go. Dlaczego warto to zrobić? Bo obie ekipy grają przyjemny do oglądania futbol, więc kibice nie powinni się nudzić.

Fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz, gdzie oglądać

Już o godzinie 18:00 w ramach 23 kolejki pierwszej ligi zawodnicy Skry Częstochowa zagrają z Sandecją Nowy Sącz. Na papierze to goście są lepszą ekipą, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? A może Skra sprawi nam tutaj niespodziankę?

Sytuacja tych dwóch drużyn w tabeli jest dość podobna. Sandecja ma 32 oczka i dziewiąte miejsce, a Skra 28 punktów i 12 lokatę. Zwycięstwo gospodarzy pozwoliłoby im zniwelować stratę do TOP 8 na zaledwie trzy oczka, a to wcale nie jest aż tak dużo.

Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz będzie puszczona w Polsat Box Go. To jedyne miejsce, gdzie będziesz mógł odpalić to starcie. Warto to podkreślić, bo wiele osób szuka informacji na ten temat – start spotkania przewidziano na godzinę 18:00, co już podkreśliliśmy wyżej.

Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz? Sporo osób zastanawia się nad tym, a jest to możliwe dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsat Box Go. Jak odebrać taki voucher?

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher

Nie jesteś przekonany co do tego rozwiązania? To sprawdź, jakie są opinie o Fuksiarzu i zobacz, że ten bukmacher zbiera sporo pozytywnych recenzji!

Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Transmisja online z meczu Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz będzie pokazana w Polsat Box Go w przeglądarce, a także w aplikacji na telewizor i telefon. Możliwości, aby odpalić starcie tych ekip masz więc wiele i wszystko zależy od Ciebie!

Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie Skry Częstochowa z Sandecją Nowy Sącz warto jeszcze sprawdzić, jakie są kursy na rynek 1X2, które wystawili na nie bukmacherzy. Widać po nich, że Sandecja ma nieco większe szanse, ale różnica nie jest aż tak duża.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 08:59.

Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie transmisja w TV z meczu Skra - Sandecja?

Transmisja w TV ze spotkania Skry z Sandecją będzie pokazana w Polsat Box Go.

O której Skra zagra z Sandecją?

Starcie Skra - Sandecja zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze